• OSCYLACYJNE

  • Parametry

Szlifierki oscylacyjne to narzędzia przeznaczone do prac szlifierskich na płaskich i równych powierzchniach jak i delikatnie zaokrąglonych. Znajdujące zastosowanie zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i w przydomowej pracowni bądź garażu.

Szlifierki oscylacyjne służą do prowadzonej z wyczuciem, a zarazem szybkiej obróbki powierzchni drewnianych. Prostokątna stopa szlifierska gwarantuje także swobodne dotarcie i dokładne wyszlifowanie narożników. Delikatne, precyzyjne  szlifowanie i wysoka jakość obróbki na dużych, płaskich powierzchniach to zadania dla szlifierki oscylacyjnej. Spokojna i regularna praca silnika zapewnia niski poziom drgań. Przy szlifierkach oscylacyjnych należy pamiętać, że im większa stopa tym szybciej uporamy się z pracą. Jednak wielkość stopy może być utrudnieniem, jeśli zależy nam na szlifowaniu powierzchni o mniejszych gabarytach bądź miejscach trudno dostępnych.

 

 

Oferowane przez nas produkty pozwolą Ci na precyzyjne oraz wydajne wykonanie szeregu prac remontowo-budowlanych, zarówno na terenie domu, jak i posesji czy też ogrodu. Proponujemy szlifierki o dużej mocy działania, umożliwiające wygładzenie danej powierzchni w stosunkowo krótkim czasie. W naszej ofercie znalazły się szlifierki wielofunkcyjne, w większości wyposażone w długie kable oraz wygodne uchwyty – co pozwala na zwiększenie komfortu wykonywanych robót. Niektóre z proponowanych produktów posiadają wymienne podstawy, wśród których znalazły się podstawy trójkątne, prostokątne oraz orbitalne. Do większości z nich możesz wykorzystać wymienne arkusze szlifierskie, które łatwo przymocujesz dzięki mocowaniom na rzep. W Castoramie zaopatrzysz się również w szlifierki pneumatyczne, przeznaczone do polerowania powierzchni karoserii samochodowych, a także szlifierki oscylacyjno-obrotowe.