• Kategorie
  • Parametry
  • Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne to szeroko wykorzystywane w zakładach przemysłowych i warsztatach urządzenia, które wykorzystują siłę sprężonego powietrza, w celu ułatwienia pracy użytkowników. Najlepsze narzędzia pneumatyczne dostarczają nam: Bahco, Beta, Cromwell, Draper, Sioux, Stahlwille.

Szeroki wachlarz akcesoriów pneumatycznych zawiera w sobie takie produkty, jak: złączki, końcówki, noże, przewody, sprężyny. Są to elementy niezbędne do codziennej pracy z narzędziami pneumatycznymi.

 

Narzędzia pneumatyczne kojarzą się głównie z kluczami, w naszej ofercie znajdziecie Państwa wiele wariantów kluczy kątowych, kluczy pneumatycznych i kluczy udarowych. Marka Kobe oraz Draper gwarantują wysoką jakość użytkową, profesjonalne wykonanie oraz niezawodność. Niski poziom hałasu oraz minimalny poziom wibracji, pozwala na długotrwałą i niewyczerpującą pracę. Wygodny ergonomiczny uchwyt oraz lekka obudowa wspomnianych kluczy, pozwala na pewny chwyt i precyzyjne użytkowanie.

 

Nitownice pneumatyczne z funkcją automatycznego zasysania powietrza, przygotowane do pracy z nitami ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i miedzi. Urządzenia marki BETA to mocne i poręczne narzędzia do wymagających zastosowań industrialnych, korpus wykonano z materiału kompozytowego ponadto w celu podniesienia komfortu pracy nitownice wyposażono w pojemnik na końcówki nitów i smarowniczkę.


Bardzo ważnym i popularnym narzędziem pneumatycznym jest pistolet do przedmuchiwania sprężonym powietrzem, który używany jest do usuwania cieczy, wiórów lub pyłów w trakcie produkcji lub montażu. Pistolet odmuchowy umożliwia stopniową regulację przepływu powietrza, w zależności o typu wykonywanej pracy. Ze względu na specyfikę użycia odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia, zabrudzenia i zanieczyszczenia.

Bogata oferta szlifierek pneumatycznych, a wśród nich: szlifierki kątowe, szlifierki doczołowe, mikro szlifierki, szlifierki oscylacyjne mimośrodowe, szlifierki proste, szlifierki wolnoobrotowe, szlifierki taśmowe. Większość z oferowanych modeli została wyposażona w: uchwyt boczny, przycisk blokady wrzeciona, osłonę tarczy, rękojeść z miękkiego materiału o właściwościach antypoślizgowych.

Wiertarki i wkrętarki pneumatyczne to niemal nieodzowny element wyposażenia zakładów przemysłowych i warsztatów. Wkrętarki mogę być wykorzystane do prac z dużym obciążeniem przy wkręcaniu w drewno, tworzywa sztuczne, żywice i metale. Wyposażone w dźwignię zmiany kierunku pracy. Oferowane przez nas  wiertarki to mocne i solidne urządzenia, z uchwytem samozaciskowy oraz pomocniczą rękojeścią. Antypoślizgowa rękojeść ułatwienia pracę, daje duży komfort pracy.