• Kategorie
  • Półmaska higieniczna ochronna produkt PL opak. 10szt.

Brak towaru
41.00
41.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu -
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty - przedpłata 0
Odbiór osobisty - płatne przy odbiorze 0
Paczkomaty InPost 12
Przesyłka kurierska InPost 15.5
Przesyłka kurierska DPD 17
Przesyłka kurierska pobraniowa InPost 18
Przesyłka kurierska pobraniowa DPD 20
Dostępność Brak towaru
Zapytanie ofertowe

Półmaska higieniczna ochronna produkt PL opak. 10szt.:

Półmaska higieniczna nie chroni bezpośrednio przed wirusami, ogranicza dotykanie twarzy oraz emisję wydzielin użytkownika (kaszel, katar) zmniejszając tym samym ryzyko infekcji u osób w najbliższym otoczeniu. Półmaska higieniczna nie jest środkiem ochrony dróg oddechowych, w związku z tym nie podlega procedurze oceny zgodności zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/425. Półmaska została wykonana z włókien poliestrowych posiadających atest OEKO-TEX® STANDARD 100.

Warunki użycia:

Należy zapoznać się i przestrzegać niniejszej instrukcji użytkowania. Użytkownik musi być zapoznany ze sprzętem i jego przeznaczeniem. Półmaska higieniczna nie może być stosowana w pomieszczeniach o nieodpowiedniej wentylacji i małej kubaturze (studzienki, kanały, zbiorniki itp.) ze względu na możliwość wystąpienia niedoboru tlenu ( tj. poniżej 17% obj. ). Półmaska higieniczna nie zapewnia ochrony przed: pyłami, dymami, mgłami, gazami, parami, bakteriami i wirusami, gdy dla ww. zanieczyszczeń przekroczone jest najwyższe dopuszczalne stężenie (NDS).

Przechowywanie i konserwacja:

Półmaska higieniczna jest sprzętem jednorazowego użycia i nie wolno jej prać ani czyścić. Półmaskę higieniczną należy przechowywać w zamkniętych, nie uszkodzonych opakowaniach producenta, w pomieszczeniach o wilgotności względnej poniżej 90% i w temperaturze od -20 C do + 40 C. Przy odpowiednim przechowywaniu czas składowania wynosi 5 lat. Półmaskę należy chronić przed działaniem agresywnych substancji chemicznych, wilgocią i zabrudzeniem.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.