Wraz z rozwojem firmy poszerzamy asortyment o profesjonalną chemię przemysłową marki Ambersil. Do szerokiej gamy produktów oferowanych przez Ambersil możemy zaliczyć chemię do obróbki metali, utrzymania ruchu, środki rozdzielające dla form, modernizację procesów technologicznych, środki antykorozyjne, czyszczące, smarne itp. Dlaczego warto z nich korzystać?

Ambersil – profesjonalizm i doświadczenie

Ambersil zapewnia inżynierom i specjalistom ds. utrzymania ruchu wyjątkową jakość i wydajność produktów, jednocześnie pozwala na maksymalizację wydajności pracy i bilansowanie wydatków na asortyment szeroko rozumianej chemii warsztatowej.

Wiele produktów Ambersil jest określonych lub zatwierdzonych przez duże organizacje i organy rządowe, w tym:

 • Ministerstwo Obrony,
 • NATO,
 • Rolls Royce,
 • Ford,
 • Operators,
 • Boeing,
 • NSF
 • i wiele innych.

Jest to dodatkowy asortyment przemawiający za wysoką jakością i renomą, jaką cieszy się w branży ten brytyjski producent.

Produkty Ambersil – charakterystyka i zastosowanie

Wśród kilku propozycji ofertowych, jakie kierujemy do naszych klientów, w niniejszym artykule postaramy się przedstawić trzy topowe produkty, które są często wybierane przez odbiorców, zbierają świetne recenzje i cieszą się niesłabnącą popularnością. Należą do nich:

 1. Ambersil LABEL REMOVER do usuwania etykiet i naklejek

Irytuje Cię odrywanie etykiet, nalepek, naklejek? Potrzebujesz szybko przekleić towar do dalszej odsprzedaży? Jeśli tak, to Ambersil LABEL REMOVER jest właśnie dla Ciebie!

Produkt ten to optymalna mieszanka rozpuszczalników i cytrusowych składników aktywnych, które szybko przenikają przez etykiety papierowe, zmiękczają klej i znacząco ułatwiają ich pozbycie się.

Zmniejsza również potrzebę skrobania i eliminują ewentualne szkody. Produkt ten pozytywnie wpływa na efektywność linii pakującej, zmniejszając zakleszczenia spowodowane gromadzeniem się kleju.

 1. Ambersil FORMULA 1 środek rozdzielający

Nasz kolejny produkt to mocny środek rozdzielający o wysokiej zawartości silikonu. Stworzony został dla uporczywych i trudnych do odformowania tworzyw sztucznych i kauczuku. Ten wysoce skuteczny smar do dysz przędzalniczych w produkcji włókien syntetycznych, takich jak nylon, poliester i polipropylen poprawia wykończenie powierzchni i nie odkłada się na formie. Temperatura pracy do +200°C (Formula 1 HT do +200°C ciągle, +300°C krótkotrwale).

 1. Ambersil IPA SOLVENT alkohol izopropylowy

Ostatni z prezentowanych dziś produktów to delikatny, ale jednocześnie niezwykle skuteczny środek czyszczący na bazie alkoholu do utrzymywania w czystości urządzeń optycznych, przełączników, płytek drukowanych i wielu innych elementów elektronicznych. Wykazuje się doskonałą zgodnością z podłożem: jest bezpieczny dla tworzyw sztucznych, gumy, kompozytów, metali i powierzchni malowanych. Dodatkowo nie pozostawia osadów, wypiera wilgoć.

                             Ambersil LABEL REMOVER              Ambersil FORMULA 1                 Ambersil IPA SOLVENT

                        Ambersil LABEL REMOVER          Ambersil FORMULA 1                Ambersil IPA SOLVENT

Postaw na jakość i razem z nami zwiększaj wydajność, redukuj koszty, rozwijaj swój biznes! Ambersil z pewnością Ci w tym pomoże.