outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - WERA

Od ponad 75 lat firma WERA specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy narzędzi wkrętakowych na potrzeby przemysłowe. Na co dzień produkty marki WERA używane są w takich branżach jak budownictwo, motoryzacja, elektronika oraz lotnictwo. WERA to doskonałej jakości, wkrętaki, klucze trzpieniowe, końcówki wkrętakowe do montażu mechanicznego (tzw. bity) oraz pokrętła grzechotkowe.

Jakie wartości zapewnia nam producent narzędzi Wera?
Wera to jedna z najbardziej oryginalnych i niezwykłych marek narzędzi ręcznych, jakie działają obecnie na światowym rynku. Mimo wizerunku marki nieco ekscentrycznej, stoją za nią lata bogatych doświadczeń, niezwykle wyspecjalizowane laboratoria badawcze, warsztaty technologiczne oraz liczni eksperci, którzy w praktycy testują tworzone przez Wera narzędzia. Całe to zaplecze sprawia, że Wera to obecnie jeden z absolutnych liderów w produkcji narzędzi wkrętakowych. Żadna inna marka w tej właśnie specjalizacji nie może poszczycić się podobnymi osiągnięciami. A osiągnięciami tymi są nie tylko wysokiej klasy narzędzia, ale przede wszystkim narzędzia innowacyjne, wyznaczające nowe kierunki rozwoju dla tego rynku.

Co otrzymujecie, wybierając zestawy narzędziowe Wera?
Łatwość posługiwania się każdym modelem – producent narzędzi Wera przykłada dużą uwagę do tego, aby wytwarzane przez niego wkrętaki czy klucze odznaczały się wyjątkową ergonomią, pozwalającą pracować długo, bez najmniejszego zmęczenia i dyskomfortu.
Bezpieczeństwo – jest to niezwykle istotny element każdej pracy, a zwłaszcza pracy z narzędziami.
Trwałość i niezawodność – ten element to prawdziwy konik marki Wera. Pod względem trwałości i niezawodności swoich narzędzi osiągnęli ten poziom, w którym ogólna liczba zwrotów i reklamacji oscyluje wokół zera.
Wszystko to oczywiście doprawiono kilkoma rozwiązaniami, które mają zapewniać najzwyklejszą radość z pracy. Z narzędziami Wera wszystko wychodzi po prostu łatwiej i lepiej.

Co możecie znaleźć w ofercie naszego sklepu w kategorii „narzędzia Wera”?
Oferta marki Wera to obecnie ponad 3000 narzędzi o bardzo wyspecjalizowanym profilu. Przede wszystkim są to różnego rodzaju narzędzia wkrętakowe oraz rozwiązania wspierające. W najnowszym katalogu producenta narzędzi Wera znajdziecie:
klasyczne wkrętaki,
narzędzia dla elektryków,
grzechotki Zyklop wraz z wyposażeniem,
klucze płasko-oczkowe Joker,
klucze trzpieniowe (imbusy),
zestawy narzędziowe Kraftform Kompakt,
akcesoria do maszyn i urządzeń,
klucze dynamomoetryczne,
wkrętaki udarowe,
młotki z tworzywa sztucznego.

A dla kogo przeznaczone są zestawy narzędzi Wera, klucze oraz wkrętaki Wera? Przede wszystkim dla profesjonalistów wysokiej klasy, w tym dla elektryków i monterów działających w różnych branżach. Narzędzia Wera coraz częściej trafiają jednak również w ręce amatorów i majsterkowiczów świadomych tego, jak duże znaczenie ma jakość oraz jak ważne jest bezpieczeństwo w czasie pracy. Dla nich posługiwanie się zestawami marki Wera jest tym łatwiejsze, iż przy całej swojej  klasie są to naprawdę tanie narzędzia, a nasz sklep zadbał o to, aby ich ceny dostępne były dla każdego.