outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wyposażenie przemysłowe

Sklep narzedziowy24.eu kieruje swoją ofertę głównie do zakładów przemysłowych, warsztatów, narzędziowni, fabryk i działów utrzymania ruchu. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, które można określić jako podstawowe wyposażenie przemysłowe.

 

Wyposażenie dla przemysłu, które oferujemy swoim klientom to: bariery ostrzegawcze, drut do drążarek drutowych, farby do znakowania, imadła, meble i akcesoria, olejarki i smarownice, pojemniki, szafki i skrzynki warsztatowe, szafki, stoły, tablice, skrzynki narzędziowe, środki do usuwania wycieków, taśmy ostrzegawczo-oznaczeniowe, torby i skrzynki, wkłady profilowane z narzędziami, wózki narzędziowe, wyposażenie warsztatu, odkurzacze, znaczniki.

 

Bardzo ważnym elementem wyposażenia przemysłowego są szeroko pojęte meble warsztatowe. Obecnie w tym zakresie oferujemy Państwu: szafki, stoły, tablice, skrzynie, szafy, taborety, skrzynki i wózki. Nasi dostawcy, którymi są Beta, Cromwell, Stahlwille, Draper jako specjaliści w tej dziedzinie pomagają nam zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Prezentujemy zatem Państwu rozwiązania seryjne, jednak na specjalne zapytania ofertowe dotyczące niestandardowych mebli na wymiar, jesteśmy w stanie przedstawić indywidualne wykonania dostosowane do potrzeb Klienta.

 

W zakładach przemysłowych niewątpliwie ważnym elementem jest odpowiedni poziom czystości. W tej dziedzinie również służymy pomocą oferując odkurzacze oraz środki do usuwania wycieków. Bardzo ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem jest chociażby odkurzacz do czyszczenia odzieży, który umożliwia oczyszczenie odzieży pracownika bezpośrednio po zakończonej pracy. Zapewnia szybkie i wygodne użytkowanie oraz spełnia wszelkie wymagania pod kątem BHP.

 

Z kolei środki do usuwania wycieków zawierają w sobie następujące produkty: absorbenty, bariery do zatrzymania wycieku, pochłaniacze, podkładki absorbujące, poduszki pochłaniające olej, woreczki absorbujące oraz rozbudowane zestawy przeznaczone do zatrzymywania, bądź usuwania wycieków na terenie prac przemysłowych. Stosowanie środków do usuwania wycieków jest niezwykle ważne, ponieważ każdy wyciek powstający w miejscu pracy hamuje, bądź całkowicie uniemożliwia produkcję, a co gorsze może powodować wypadki. Stosując efektywne rozwiązania chroniące przed skutkami wycieków każdy zakład produkcyjny zabezpiecza się na wypadek awarii i minimalizuje prawdopodobieństwo wypadków.