outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia pneumatyczne różne

Narzędzia pneumatyczne różne to zbiór narzędzi pneumatycznych o wielorakim zastosowaniu, wśród nich można odnaleźć polerki pneumatyczne, pilarki pneumatyczne, pneumatyczne pióro grawerskie, przyrządy do pompowania opon, pistolety malarskie oraz wyciskacze pneumatyczne.


Narzędzia pneumatyczne oferowane w tej podkategorii znajdą zastosowanie w lakierniach, warsztatach samochodowych, halach montażowych i zakładach produkcyjnych.


Polerki pneumatyczne to małe, lekkie i poręczne narzędzie pneumatyczne z wymiennymi nakładkami o różnorodnym zastosowaniu. Doskonale nadaje się do czyszczenia, polerowania reflektorów i lamp samochodowych, bądź karoserii.


Pilarki pneumatyczne nadają się do cięcia arkuszy blachy, rur ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych a także rur wydechowych. Profesjonalne i wygodne narzędzia pneumatyczne z wylotem powietrza z tyłu.


Pneumatyczne przyrządy do pompowania opon to urządzenia przeznaczone do pompowania opon występują w wersji cyfrowej oraz zegarowej. Pozwalają na pomiar ciśnienia w kole, zwiększenie, bądź redukcję ciśnienia. Doskonały przyrząd dla wulkanizatorów, mechaników i hobbystów motoryzacji.


Pneumatyczne pistolety malarskie odpowiednio wyważone o regulowanej szerokości natrysku, przeznaczone do użycia z emaliami celulozowymi oraz farbami akrylowymi. Użycie pistoletu malarskiego przyśpiesza pracę, zapewnia lepsze pokrycie materiału, a co za tym idzie estetykę wykonania.


Wyciskacze pneumatyczne do mas klejących, uszczelniających oraz silikonów. Odpowiednia konstrukcja pozwala na łatwą aplikację substancji oraz szybkie i proste czyszczenie narzędzia.

SZTYFTY TYP B6,18MM(10000 SZT.)DO 1945P
SZTYFTY TYP B6,18MM(10000 SZT.)DO 1945P
Produkt niedostępny
PILARKA POSUWOWA WYCISZONA
PILARKA POSUWOWA WYCISZONA
Produkt niedostępny