outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do rur

W naszej ofercie Narzędzi do rur znajdują się między innymi: gwintownice, imadła oraz klucze do rur.

Klucze do odkręcania rur i zaworów to specjalistyczne narzędzia posiadające regulowany rozstaw szczęk. Solidna konstrukcja pozwalają dokręcać lub odkręcać z dużym momentem. Szczęki posiadają rowkowaną wewnętrzna stronę zapewniającą pewny, mocny chwyt na okrągłym profilu rury.

W sprzedaży oferujemy produkty renomowanych producentów takich jak BETA, CROMWELL, KNIPEX, czy STAHLWILLE.

565.80 -4%
541.20
565.80 -4%
541.20
345.14 -30%
242.10
345.14 -30%
242.10
746.86 -30%
525.71
746.86 -30%
525.71

Narzędzia hydrauliczne, sprzęt do gięcia czy cięcia rur – te i wiele innych terminów niezmiennie kojarzą się z branżą budowlaną, a w szczególności hydrauliczną i instalacyjną. Bez względu na to, czy jesteś domową złotą rączką, czy fachowcem prowadzącym małą lub dużą firmę wykończeniową, do pracy potrzebujesz odpowiednich narzędzi – bez nich gięcie i późniejsze łączenie rur nie będzie możliwe. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór narzędzi do rur, w tym gwintownice, imadła, klucze, giętarki i inne akcesoria niezbędne w tej branży.

Gwintownice do rur – narzędzie niezbędne podczas wykonywania instalacji wodociągowych

Gwintownice do rur to narzędzia, których nie może zabraknąć w trakcie wykonywania prac związanych z instalacją wodociągową, napraw hydraulicznych czy innych prac remontowo-budowlanych. Są to narzędzia hydrauliczne, za pomocą których możliwe jest precyzyjne tworzenie gwintów na końcach rur. To z kolei pozwala na ich szczelne łączenie przy budowie instalacji hydraulicznych, gazowych czy do rurociągów wodnych. W naszym sklepie znajdziesz zarówno gwintownice ręczne, które sprawdzą się idealnie przy mniejszych pracach, jak i zestawy elektryczne, dedykowane podczas tworzenia wielometrowych i rozbudowanych instalacji hydraulicznych. Gwintownice dostępne są w różnych rozmiarach, pozwalając na pracę z konkretnymi średnicami rur.

Szczypce i klucze do rur

Przygotowanie rury przez stworzenie odpowiedniego gwintu to pierwszy krok, jednak do stworzenia połączeń niezbędny jest jeszcze inny typ narzędzi – szczypce do rur czy klucze do rur. Szczypce do rur pozwalają na uzyskanie pewnego chwytu i manipulację rurami – co jest oczywiście niezbędne w trakcie montażu, demontażu lub przeprowadzania napraw w instalacjach hydraulicznych. Klucze do rur, znane też jako klucze hydrauliczne, są zaprojektowane w taki sposób, by możliwe było bezproblemowe dokręcenie lub odkręcenie rur. Ich unikalna konstrukcja pozwala na regulację bezpośrednio na chwytanym połączeniu – co skraca cały proces i pozwala uniknąć mozolnego dopasowywania narzędzia do średnicy rury.

Nasz sklep z narzędziami do rur oferuje, między innymi, szczypce, klucze czy nożyce w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwoli na wydajną pracę z każdym typem i średnicą rur. W naszym asortymencie znajdują się produkty pochodzące od renomowanych producentów, takich jak STAHWILLE czy YATO, gwarantujące długi czas eksploatacji.

Dobre narzędzia do rur – czym kierować się przy ich wyborze?

Wybierając dobre narzędzia do rur – niezależnie od tego, czy jesteś domową złotą rączką, czy profesjonalistą – musisz mieć na uwadze kilka istotnych czynników, które wpłyną zarówno na wygodę pracy, jak i dłuższy czas eksploatacji narzędzia – a co za tym idzie oszczędności pieniędzy. Pamiętaj o:

Wyborze narzędzi pod kątem wykonywanych prac. Tak jak dobiera się młotek pod konkretny typ prac, tak w przypadku narzędzi hydraulicznych również należy mieć na uwadze to, do czego będziemy je wykorzystywać. Jeśli jesteś hobbystą i okazjonalnie wykonujesz proste prace w domu, zestaw kluczy do rur i dobrej jakości szczypce będą najpewniej wystarczające. Jednakże, właściciele profesjonalnych warsztatów powinni zainwestować w narzędzia hydrauliczne – ułatwią i przyspieszą one prace, a co za tym idzie, pozwolą oszczędzić czas i pieniądze;

  • Jakości narzędzi. Dobierając narzędzia, warto postawić na sprzęt od renomowanych i znanych producentów. Firmy takie jak YATO, KNIPEX czy STAHLWILLE oferują narzędzia, które posłużą przez bardzo długi czas;
  • Ergonomii. Wielogodzinna praca z narzędziami jest męcząca, dlatego warto wybrać takie, które oferują pewny i wygodny chwyt.

Gdzie kupić narzędzia do rur

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić narzędzia do rur, narzedziowy24.eu to miejsce, które warto odwiedzić. W sprzedaży oferujemy produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.