• Kategorie
  • Parametry
  • Nożyce pneumatyczne

Nożyce pneumatyczne i wycinarki pneumatyczne przeznaczone są do cięcia blachy bez zadziorów i wypaczeń oraz wycinania w cienkich blachach.Użycie tego typu narzędzi pneumatycznych pozwala na uzyskanie efektu bez pozostawiania ostrych krawędzi oraz odkształceń materiału.

 

Nożyce pneumatyczne do blachy

Nożyce pneumatyczne do blach stosowane są głównie do pracy w metalu o płaskich powierzchniach. Użycie tego typu narzędzia (głównie w zakładach przemysłowych) umożliwia bezpieczniejszą, szybszą i wydajniejszą pracę. W celu prawidłowego użytkowania należy pamiętać, że narzędzia pneumatyczne powinny być zasilane czystym i suchym powietrzem (bez wody). W celu konserwacji należy używać jedynie oleju przeznaczonego do narzędzi pneumatycznych.

 

Wycinarki pneumatyczne do blach pozwalają na wycinanie otworów w cienkich blachach. Doskonale nadają się do kształtowania blach wedle określonego wzoru. Jest to narzędzie pneumatyczne przeznaczone głównie do prac przemysłowych. W ofercie dostępne także części zamienne do dostępnych nożyc i wycinarek pneumatycznych.