outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Nożyce pneumatyczne

Nożyce pneumatyczne i wycinarki pneumatyczne przeznaczone są do cięcia blachy bez zadziorów i wypaczeń oraz wycinania w cienkich blachach.Użycie tego typu narzędzi pneumatycznych pozwala na uzyskanie efektu bez pozostawiania ostrych krawędzi oraz odkształceń materiału.

Nożyce pneumatyczne do blachy

Nożyce pneumatyczne do blach stosowane są głównie do pracy w metalu o płaskich powierzchniach. Użycie tego typu narzędzia (głównie w zakładach przemysłowych) umożliwia bezpieczniejszą, szybszą i wydajniejszą pracę. W celu prawidłowego użytkowania należy pamiętać, że narzędzia pneumatyczne powinny być zasilane czystym i suchym powietrzem (bez wody). W celu konserwacji należy używać jedynie oleju przeznaczonego do narzędzi pneumatycznych.

Wycinarki pneumatyczne do blach pozwalają na wycinanie otworów w cienkich blachach. Doskonale nadają się do kształtowania blach wedle określonego wzoru. Jest to narzędzie pneumatyczne przeznaczone głównie do prac przemysłowych. W ofercie dostępne także części zamienne do dostępnych nożyc i wycinarek pneumatycznych.

Narzędzia pneumatyczne zrewolucjonizowały dość mocno rynek przemysłowy, pozwalając uzyskać zadowalające efekty w pracy na delikatnych materiałach. Nożyce do cięcia blachy oraz wycinarki pneumatyczne do metalu to profesjonalne przyrządy, dzięki którym bez zadziorów i wypaczeń można ciąć cienką blachę, jak również wycinać w niej określone elementy. Dzięki zastosowaniu narzędzi pneumatycznych ostre krawędzie czy różnego typu odkształcenia w materiale, na którym się pracuje, pozostają już tylko złym wspomnieniem. 

Działanie i zastosowanie narzędzi pneumatycznych 

Działanie narzędzi pneumatycznych tj.: nożyce, piły czy wyrzynarki pneumatyczne do blach, opiera się na zastosowaniu powietrza pod dużym ciśnieniem, dzięki któremu zamontowane wysokiej jakości ostrza wykonują kilka tysięcy cięć na minutę. Takie rozwiązanie pozwala na precyzję pracy bez strachu o odkształcenie materiału czy pozostawienie niebezpiecznych – ostrych krawędzi czy zadziorów. Z tego względu narzędzia pneumatyczne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie ręczne urządzenia nie radzą sobie z obróbką metalowych elementów. Współcześnie wykorzystuje się je zatem w serwisach i zakładach przemysłowych, które zajmują się różnorodną produkcją metalurgiczną, w zakładach produkujących meble z dodatkiem metalu oraz w warsztatach samochodowych. Ułatwiają również pracę dekarzom i domowym majsterkowiczom, dlatego narzędzia pneumatyczne coraz częściej trafią do domowych warsztatów. 

Jakie nożyce do blachy wybrać dla siebie? 

Wybór odpowiednich narzędzi pneumatycznych uzależniony jest od przeznaczenia, czyli do czego konkretnie będziemy ich używać. Inne bowiem zastosowanie mają profesjonalne nożyce do blachy, inne wycinarki pneumatyczne do metalu, a jeszcze inne piły do blach. Niezależnie, który rodzaj urządzeń jest Ci aktualnie potrzebny, tanie nożyce do blachy znajdziesz w asortymencie sklepu narzedziowy24.eu 

Wielozadaniowa piła pneumatyczna do blach 

Piła pneumatyczna do blach BS920L KBE-270-3500K firmy CROMWELL, to produkt oferowany do sprzedaży w naszym sklepie. Precyzyjna przepustnica, ciśnienie powietrza na poziomie 90PSI i zdolność cięcia stali 1.6 mm grubości, do 2 mm w przypadku aluminium, sprawia, że narzędzie idealnie sprawdza się do kształtowania i pracy w metalu na płaskich powierzchniach. Lekka i ergonomiczna budowa umożliwia pewne i komfortowe trzymanie narzędzia, zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy.  

W sklepie narzedziowy24.eu zakupić można także dopasowane do piły brzeszczoty, w dwóch wersjach: 24 zęby (średnie) oraz 32 zęby (drobne). 

Wycinarka pneumatyczna do metalu

Kolejnym oferowanym przez nas produktem z zakresu narzędzi pneumatycznych jest wycinarka NB160 KBE-270-3400K angielskiej firmy CROMWELL. Przeznaczona do precyzyjnego wycinania elementów w cienkich blachach czy do pracy przy karoseriach. Posiada zdolność cięcia grubości 1.2 mm stal, do 1.6 mm (aluminium), bazując na ciśnieniu powietrza 90PSI. Wyrzynarka pneumatyczna do blach wykonana jest z lekkiego materiału oraz posiada wygodny kształt rękojeści, dzięki czemu można ją używać przez dłuższy czas bez obawy o zmęczenie ręki. 

Nożyce do cięcia blachy 

W sklepie narzedziowy24.eu wyposażysz się także w profesjonalne nożyce do blachy SH120 KBE-270-3900K firmy CROMWELL, które łącznie z dwoma wcześniej prezentowanymi produktami tworzą kompletny zestaw nożyc pneumatycznych. Oferowane przez nas urządzenie posiada możliwość cięcia 1.2 mm stali do 1.6 mm aluminium, przy użyciu ciśnienia 90PSI i ilości 2 200 skoków na minutę. Taka specyfikacja daje gwarancję gładkiego cięcia blachy bez powstawania niebezpiecznych, ostrych krawędzi oraz odkształceń w materiale. Obniżona do minimum masa własna narzędzia pozwala z kolei na pewny jego chwyt i bezpieczną pracę. 

narzedziowy24.eu – Twój sklep z nożycami do blach 

Dbając o kompleksową obsługę klientów, w ofercie naszego sklepu dostępne są również części zamienne do dostępnych u nas pił, wycinarek i nożyc pneumatycznych, a także produkty uzupełniające wyposażenie, tj.: matryca oraz przebijak do wycinarki pneumatycznej. Wszystkie niniejsze produkty idealnie komponują się z podstawowymi narzędziami, ponieważ pochodzą od jednego dostawcy – angielskiej firmy CROMWELL

Jeżeli nie jesteś pewien zakupu, masz pytania bądź wątpliwości, pamiętaj, że nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i przekonaj się, że tanie nożyce do blachy mogą iść w parze z wysoką jakością, trwałością i komfortem użytkowania!