outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Elektronarzędzia i narzędzia spalinowe

Elektronarzędzia i narzędzia spalinowe przeznaczone do zastosowaniu przemysłowego, warsztatowego, a także skierowane do klientów detalicznych. Posiadamy szeroką gamę produktów, które można wykorzystać do cięcia, szlifowania, polerowania, czyszczenia, zgrzewania, wykańczania, wiercenia. Nie zabraknie także wszelkiego rodzaju osprzętu, akcesoriów, części zamiennych oraz eksploatacyjnych. Producenci, którzy dostarczają nam elektronarzędzia to liderzy rynku w swej branży, a wśród nich znajdziecie Państwo marki: Bosch, De Walt oraz Milwaukee.

Duży wybór szlifierek, różnego typu m.in. kątowe, proste, mimośrodowe, taśmowe, oscylacyjne. Wysoka jakość wykonania, gwarancje producentów to zapewnienie długiej żywotność także w trudnych warunkach i pod obciążeniem dzięki wytrzymałej konstrukcji i trwałym komponentom.

Precyzyjne i szybkie cięcie można uzyskać przy pomocy wyrzynarki. Zwarta, lekka konstrukcja oraz niski środek ciężkości umożliwia optymalną kontrolę również podczas cięć krzywoliniowych. Niezwykle precyzyjne prowadzenie brzeszczotu zapobiega wyginaniu się ostrza w dolnym punkcie podparcia i zapewnia dokładność cięcia.

Wybór wiertarki zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów to nie lada wyzwanie. Przy tak ogromnym nasyceniu rynku, mnogości ofert oraz producentów trudno szybko podjąć decyzję odnośnie zakupu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy tylko solidne, sprawdzone od lat modele oferowane przez najlepszych producentów tego segmentu. Udostępniamy możliwość zakupu wiertarek udarowych oraz bezudarowych. Nasz asortyment zapewnia kompleksowe rozwiązanie kwestii wiercenia w drewnie, materiałach ceramicznych oraz metalu.

Oferta skierowania dla przemysłu nie może się obyć bez frezarki. Profesjonalne frezarki marki Bosch dostępne w następujących wariantach: frezarki górnowrzecionowe, frezarki do rowków, frezarki do krawędzi, frezarki uniwersalne.

W zakresie elektronarzędzi warto także wspomnieć o wkrętarce i wiertarko-wkrętarce. Oferujemy zarówno wkrętarki sieciowe, jak i akumulatorowe. Dzięki bogatej ofercie i różnorodności, każdy znajdzie odpowiednie narzędzie dla siebie ze względu na specyfikację techniczną oraz określony budżet, który chce przeznaczyć na zakup nowego narzędzia.

Cięcie jest jednym z nieodzownych procesów przemysłowych, do tego zadania niezbędne jest wykorzystanie pilarki ukosowej. Proponujemy rozwiązania prosto od najlepszych producentów na rynku. Precyzyjne, wydajne i czyste cięcie jest już w zasięgu ręki, wystarczy skorzystać z naszej oferty handlowej i cieszyć się wydajną, szybką pracą.

120.00 -13%
104.55
120.00 -13%
104.55