outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wkrętaki specjalne i wyposażenie

Wkrętaki specjalne i wyposażenie to podkategoria w której odnaleźć można wkrętaki kątowe dwustronne, wkrętaki grotowe, udarowe, nasadowe, trzpieniowe.

Sprawdź wszystkie dostępne w ofercie wkrętaki.

Wkrętaki precyzyjne – dla fachowców

Nasz sklep internetowy z narzędziami ma w swojej szerokiej ofercie takie produkty jak profesjonalne wkrętaki precyzyjne. Narzędzia dostępne w tej kategorii to wręcz konieczny element wyposażenia zakładów jubilerskich, serwisów elektrycznych, serwisów elektronicznych i innych. Istnieje szereg różnych prac i branż, w których pracownicy na co dzień mierzą się z czynnościami wiążącymi się z niebywałą precyzją i dokładnością. Tutaj nie można sobie pozwolić na jeden fałszywy ruch, gdy może on zniweczyć całą wykonywaną wcześniej pracę.

Wkrętaki precyzyjne dla elektroników

Wkrętaki te powstały właśnie po to, by ułatwić elektronikom przykręcanie drobnych elementów. To narzędzia dla prawdziwych profesjonalistów, którym nieobce są prace wymagające iście zegarmistrzowskiej precyzji. Zresztą nie trzeba traktować tego ostatniego zwrotu tylko jako porównania, gdyż i zegarmistrz znajdzie w naszej ofercie obejmującej wkrętaki precyzyjne coś dla siebie. Przeznaczone są one bowiem nie tylko dla elektroników, ale także dla jubilerów, mikromechaników czy właśnie wspomnianych wcześniej zegarmistrzów. 

Zestawy wkrętaków dla każdego

Produkty te przydadzą się także po prostu w domowej skrzynce z narzędziami, jako niezwykle przydany element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Z roku na rok odnosi się bowiem wrażenie, że miniaturyzacja zagląda do niemal każdej dziedziny naszego życia. A co tu dużo mówić, przecież z każdą drobną (nomen omen) usterką nie wybierzemy się od razu do fachowca. Te najbardziej podstawowe naprawy staramy się, co przecież jasne, w miarę swoich możliwości „ogarnąć” sami. Takie zestawy wkrętaków na pewno niejeden raz wyratują nas z opresji, gdy zepsuje się jakiś drobny przedmiot codziennego użytku. 

Wkrętaki dla jubilerów

Jak zostało już wcześniej wspomniane, w naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości wkrętaki dla jubilerów. Z nimi niestraszna choćby najbardziej precyzyjna robota przy nawet najdelikatniejszej i wyjątkowo misternie wykonanej biżuterii. Prezentowane na naszej stronie śrubokręty są nie tylko odpowiednio małe, zatem dostosowane do przeznaczonych dla nich delikatnych prac, ale tez niezwykle dokładnie wykonane. Nie istnieje więc obawa, że praca nie będzie przebiegać tak jak powinna. 

Sklep z wkrętakami – co jeszcze oferujemy?

Dostępne są u nas także wkrętaki trzpieniowe, wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Nasz profesjonalny sklep oferuje też takie produkty jak groty, rękojeści z gniazdem czy też trzony wymienne. Jeśli zatem zniszczeniu ulegnie tego typu element narzędzia, bez problemu można zamówić u nas nową część i nadal korzystać z używanego wcześniej wkrętaka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wkrętaki specjalne i wyposażenie, na pewno znajdziesz tu to, czego właśnie potrzebujesz.