outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wiertła i dłuta do betonu

W tej kategorii znaleźć można wiertła oraz dłuta nadają się do  wszystkich rodzajów betonu i cegieł.

Wiertło należy dobierać pod kątem specyfiki materiału, w którym chcemy wywiercać otwory. Wiercenie w twardych materiałach (np. w kamieniu) wymaga zastosowania wierteł z dodatkowymi wzmocnieniami. W ofertach producentów znajdziemy wiertła z węglików spiekanych, czy wiertła diamentowe – nadają się do wiercenia na sucho w betonie, żelbetonie murze, wapieniu i innych kamieniach naturalnych.

Dłuto to specyficzne narzędzie, które cechuje się olbrzymią wytrzymałością i najwyższą jakością, w celu zapewnienia jak najskuteczniejszej pracy.

Przy doborze dłuta należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, tj.:

  1. Rodzaj uchwytu wiertarskiego (SDS-max; SDS Plus; uchwyt sześciokątny)
  2. Kształt dłuta (dłuto płaskie; dłuto szpicak; dłuto groszkownik)

Obecnie naszym wiodącym producentem oraz dostawcą tych narzędzi jest firma BETA, jeden z liderów w branży narzędziowej. Jednakże nasza oferta wciąż jest poszerzana i wzbogacana o produkty innych dostawców z którymi współpracujemy.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na wiertła oraz dłuta. Z pewnością będziemy w stanie zaoferować to czego Państwo potrzebujecie.

 

Tanie wiertła i dłuta do betonu

W naszym sklepie można zakupić komplety wierteł do betonu, kamienia, granitu oraz przeróżnych materiałów budowlanych takich jak ytong, cegła czy też bloczki silikat. Oferujemy wiertła do betonu SDS oraz profesjonalne dłuta do betonu SDS znanych marek, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość oraz użyteczność podczas wszelkich prac remontowo-budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Wiertła do betonu SDS zastosowanie

W celu zapewnienia sobie spokojnego przebiegu wszelakich prac remontowych, musimy zadbać o odpowiedni dobór wiertła. Od tego uzależnione jest również nasze bezpieczeństwo oraz finalny efekt wykonywanych prac. Wiertła do muru różnią się w zależności od konstrukcji ściany. Może być to ściana murowana z cegły, pustaka ytong bądź też żelbetonowa, a więc ściana cechuje się zróżnicowaną strukturą oraz twardością, co wymaga od nas odpowiednich narzędzi.

Wiertła do betonu SDS standardowo wykonane są ze stali oraz posiadają odpowiednio wyprofilowany wierzchołek końcówki. Niektóre modele posiadają dodatkowo pokrycie z węglika wolframu, który podnosi ich wytrzymałość. Doskonale nadają się więc do wiercenia w podjazdach, elewacjach budynków, murkach i ogrodzeniach.

Wiertła SDS przeznaczone są do mocowania w młotowiertarkach oraz młotach udarowych. Sam uchwyt charakteryzuje się pionowymi nacięciami, które umożliwiają błyskawiczne zamontowanie lub zdjęcie wiertła.

Dłuto do betonu SDS zastosowanie

Profesjonalne dłuta do betonu SDS oferowane w naszym sklepie internetowym, to narzędzia przeznaczone do prac remontowo-wyburzeniowych o mniejszym natężeniu. W zależności od ich kształtu można stosować je do skuwania glazury, starych tynków, rozbijania ścianek działowych oraz innych prac remontowych. Narzędzia do betonu, takie jak dłuto SDS występują w dwóch wersjach, czyli płaskie oraz szpiczaste. Dłuta płaskie (zakończone łopatką), zazwyczaj stosowane są do ściągania płytek i skuwania nierówności. Natomiast modele szpiczaste doskonale nadają się do wyburzania ścian, ponieważ szpiczasta końcówka doskonale wbija się w ścianę wykruszając zaprawę i podważając bloczki bądź cegły.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kompletów wierteł do betonu oraz dłut SDS. Szeroki wybór oraz oczywiście atrakcyjne ceny czekają na każdego klienta!

Remonty, roboty budowlane, czy wykończeniowe – często przy okazji tego typu prac trzeba mierzyć się z obróbką m.in. betonu, cegły, czy kamienia. Praca przy twardych materiałach budowlanych wymaga specjalnych narzędzi. Niezbędne są m.in. profesjonalne wiertła do betonu, które poradzą sobie nawet w trudnych warunkach.

Profesjonalne wiertła do betonu

Narzędzia do obróbki twardych materiałów, jak wiertła do kamienia, cegły, marmuru, czy betonu to niezbędny sprzęt w różnego rodzaju pracach remontowych, wykończeniowych oraz budowlanych. Wybór odpowiednich przyrządów może stanowić nie lada problem – na rynku dostępne są zarówno droższe, jak i tanie wiertła do betonu. Na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie? Istnieje kilka ważnych kwestii – przede wszystkim dobrze jest sprawdzać materiał i jakość wykonania wiertła, nie bez znaczenia jest również jego budowa. Kolejną ważną sprawą jest sposób mocowania w elektronarzędziach – nie każde wiertło będzie kompatybilne z wykorzystywanym urządzeniem. Wybór wierteł należy dobrze przemyśleć – odpowiednio dobrane mają ogromny wpływ na szybkość i precyzję wykonywanej pracy, żeby to jednak osiągnąć, warto postawić na renomowanego producenta i sprawdzonego dostawcę.

Jakie są dobre wiertła do betonu?

Niezależnie od tego, czy interesują Cię długie wiertła do betonu, czy inne warianty - w naszym sklepie internetowym narzedziowy24.eu czeka na Ciebie szeroki wybór najwyższej klasy produktów. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i cenionymi w branży producentami, do naszego asortymentu trafiają produkty odznaczające się maksymalną trwałością i odpornością na uszkodzenia, które sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. 

W naszej ofercie znaleźć można zarówno wiertła do nieutwardzonego betonu, jak i sprzęt do wiercenia na sucho w betonie, żelbetonie, murze, czy kamieniu naturalnym. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wiertło do betonu - jest to zależne od wielu czynników, jednak nasz sklep dzięki wieloletniej współpracy z różnymi producentami może oferować Klientom jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku. Jeżeli zastanawiasz się, jakie są dobre wiertła do betonu i które sprawdzą się w Twoim przypadku – zachęcamy do kontaktu, nasi doradcy z pewnością szybko rozwieją wszelkie wątpliwości.

# zastosowanie wierteł