- Kategorie
- Szukaj
-
Młotki i trzonki
Młotki to podkategoria zawierająca wyspecjalizowane narzędzia takie jak: młotki stolarskie, kamieniarskie, młotki dla elektryków, czy młotki bezodrzutowe oraz akcesoria: trzonki i końcówki obuchów.
Wśród głównych producentów znajdziemy firmy takie jak: BETA, CROMWELL, DRAPER, GEDORE, STAHLWILLE.
Bogata oferta młotków pozwala na dobranie narzędzia odpowiedniego do wykonywanego zadania, niebagatelne znaczenie ma tu odpowiednia waga narzędzia, kształt i materiał z którego wykonany jest obuch młotka.
Nasza oferta jest ciągle rozbudowywana, dlatego zachęcamy do składania zapytań ofertowych na młotki innych rodzajów, które z pewnością będziemy mogli zaoferować.
Profesjonalne młotki o różnorodnym przeznaczeniu
Młotki to podkategoria zawierająca wyspecjalizowane narzędzia takie jak: młotki stolarskie, kamieniarskie, młotki dla elektryków czy młotki bezodrzutowe oraz akcesoria: trzonki do młotków i końcówki obuchów.
Wśród głównych producentów znajdziemy firmy takie jak: BETA, CROMWELL, DRAPER, GEDORE, STAHLWILLE, YATO, KUŹNIA, FORUM.
Bogata oferta młotków pozwala na dobranie narzędzia odpowiedniego do wykonywanego zadania, niebagatelne znaczenie ma tu odpowiednia waga narzędzia, kształt i materiał z którego wykonany jest obuch młotka.
Nasza oferta jest ciągle rozbudowywana, dlatego zachęcamy do składania zapytań ofertowych na młotki innych rodzajów, które z pewnością będziemy mogli zaoferować.
Młotki inżynierskie i młotki dla majsterkowiczów
Młotek to jedno z najstarszych i najprostszych pod względem konstrukcyjnych narzędzi. W zależności rodzaju, służyć może do wykonywania najróżniejszych prac. W naszej ofercie znaleźć można młotki dla majsterkowiczów i młotki warsztatowe, przydatne podczas codziennych prac remontowo-konserwacyjnych. Oferujemy również narzędzia o bardziej specjalistycznym przeznaczeniu, takie jak młotki inżynierskie, młotki miedziane czy młotki bezodrzutowe.
Każdy z oferowanych przez nas młotków można dostosować nie tylko do rodzaju wykonywanej pracy, ale również do swoich osobistych preferencji pod względem wielkości, ciężaru, materiału wykonania i wykończenia.
Trzonki do młotków
Wśród naszej bardzo bogatej oferty wybrać można kilka rodzajów trzonków, w które wyposażony jest młotek. Do tych najbardziej podstawowych i tradycyjnych należą trzonki drewniane. Bardziej nowoczesne rozwiązania w tym zakresie to trzonki do młotków wykonane z kompozytu bądź włókna szklanego; część z nich dla większego komfortu pracy bywa powlekana gumą. W ofercie mamy również młotki z chromowanym trzonkiem.
Profesjonalne młotki w narzędziowy.24
Nasz sklep internetowy oferuje ponad 300 młotków, które różnią się przeznaczeniem i parametrami technicznymi. Są wśród nich:
• młotki ślusarskie – jedne z najpowszechniej stosowanych rodzajów młotków; to narzędzie dość uniwersalne, o wszechstronnym zastosowaniu; młotki ślusarskie mogą służyć zarówno jako młotki do gwoździ, jak i wykonywania prac blacharskich; duże i ciężkie młoty tego rodzaju są wykorzystywane do prac zawiązanych z wyburzaniem ścian i murów;
• młotki stolarskie i ciesielskie – jak sama nazwa wskazuje idealne dla stolarzy i dla cieśli; mają podobną konstrukcję; ich główka zazwyczaj wykonana jest z hartowanej stali; tylna część główki wyposażona jest w element umożliwiający wyciąganie gwoździ – w młotku dla cieśli jest to pazur, dodatkowo pozwalający na odrywanie desek, w młotku stolarskim jest to nacięcie;
• młotki karoseryjne czyli blacharskie – niezbędne młotki do warsztatu samochodowego; młotek karoseryjny służy do profilowania elementów blaszanych, części karoserii samochodowej; zazwyczaj wyposażony jest w kilka wymiennych główek; jego obuch ma innych kształt z każdej z dwóch stron; można stosować na niego nakładki;
• młotki gumowe – używane do dobijania kruchych materiałów; sprawdzają się najlepiej w pracach budowlanych i wykończeniowych; gumowe młotki zazwyczaj są lekkie i poręczne;
• młotki dwuobuchowe – używane najczęściej do prac brukarskich, choć znajdują zastosowanie również w pracach blacharskich; obie strony główki tego młotka są zakończone tępo;
• młotki bezodrzutowe – służą do prac związanych z nabijaniem palików, kołków, klinów; dzięki specyficznej konstrukcji nie odskakują od uderzanej powierzchni – zapewnia to główka wypełniona śrutem; bardzo często są powleczone tworzywem PCV, co sprawia, że nie uszkadzają powierzchni, która jest uderzana.