outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Młotki i trzonki

Młotki to podkategoria zawierająca wyspecjalizowane narzędzia takie jak: młotki stolarskiekamieniarskiemłotki dla elektryków, czy młotki bezodrzutowe oraz akcesoria: trzonki końcówki obuchów. 

Wśród głównych producentów znajdziemy firmy takie jak: BETACROMWELLDRAPERGEDORESTAHLWILLE.

Bogata oferta młotków pozwala na dobranie narzędzia odpowiedniego do wykonywanego zadania, niebagatelne znaczenie ma tu odpowiednia waga narzędzia, kształt i materiał z którego wykonany jest obuch młotka.

Nasza oferta jest ciągle rozbudowywana, dlatego zachęcamy do składania zapytań ofertowych na młotki innych rodzajów, które z pewnością będziemy mogli zaoferować.

130.13 -29%
92.04
130.13 -29%
92.04

 

Profesjonalne młotki o różnorodnym przeznaczeniu 

Młotki to podkategoria zawierająca wyspecjalizowane narzędzia takie jak: młotki stolarskie, kamieniarskie, młotki dla elektryków czy młotki bezodrzutowe oraz akcesoria: trzonki do młotków i końcówki obuchów. 

Wśród głównych producentów znajdziemy firmy takie jak: BETA, CROMWELL, DRAPER, GEDORE, STAHLWILLE, YATO, KUŹNIA, FORUM. 

Bogata oferta młotków pozwala na dobranie narzędzia odpowiedniego do wykonywanego zadania, niebagatelne znaczenie ma tu odpowiednia waga narzędzia, kształt i materiał z którego wykonany jest obuch młotka. 

Nasza oferta jest ciągle rozbudowywana, dlatego zachęcamy do składania zapytań ofertowych na młotki innych rodzajów, które z pewnością będziemy mogli zaoferować. 

Młotki inżynierskie i młotki dla majsterkowiczów 

Młotek to jedno z najstarszych i najprostszych pod względem konstrukcyjnych narzędzi. W zależności rodzaju, służyć może do wykonywania najróżniejszych prac. W naszej ofercie znaleźć można młotki dla majsterkowiczów i młotki warsztatowe, przydatne podczas codziennych prac remontowo-konserwacyjnych. Oferujemy również narzędzia o bardziej specjalistycznym przeznaczeniu, takie jak młotki inżynierskie, młotki miedziane czy młotki bezodrzutowe.   

Każdy z oferowanych przez nas młotków można dostosować nie tylko do rodzaju wykonywanej pracy, ale również do swoich osobistych preferencji pod względem wielkości, ciężaru, materiału wykonania i wykończenia. 

Trzonki do młotków 

Wśród naszej bardzo bogatej oferty wybrać można kilka rodzajów trzonków, w które wyposażony jest młotek. Do tych najbardziej podstawowych i tradycyjnych należą trzonki drewniane. Bardziej nowoczesne rozwiązania w tym zakresie to trzonki do młotków wykonane z kompozytu bądź włókna szklanego; część z nich dla większego komfortu pracy bywa powlekana gumą. W ofercie mamy również młotki z chromowanym trzonkiem. 

Profesjonalne młotki w narzędziowy.24 

Nasz sklep internetowy oferuje ponad 300 młotków, które różnią się przeznaczeniem i parametrami technicznymi. Są wśród nich: 

•        młotki ślusarskie – jedne z najpowszechniej stosowanych rodzajów młotków; to narzędzie dość uniwersalne, o wszechstronnym zastosowaniu; młotki ślusarskie mogą służyć zarówno jako młotki do gwoździ, jak i wykonywania prac blacharskich; duże i ciężkie młoty tego rodzaju są wykorzystywane do prac zawiązanych z wyburzaniem ścian i murów;

•        młotki stolarskie i ciesielskie – jak sama nazwa wskazuje idealne dla stolarzy i dla cieśli; mają podobną konstrukcję; ich główka zazwyczaj wykonana jest z hartowanej stali; tylna część główki wyposażona jest w element umożliwiający wyciąganie gwoździ – w młotku dla cieśli jest to pazur, dodatkowo pozwalający na odrywanie desek, w młotku stolarskim jest to nacięcie;

•        młotki karoseryjne czyli blacharskie – niezbędne młotki do warsztatu samochodowego; młotek karoseryjny służy do profilowania elementów blaszanych, części karoserii samochodowej; zazwyczaj wyposażony jest w kilka wymiennych główek; jego obuch ma innych kształt z każdej z dwóch stron; można stosować na niego nakładki;

•        młotki gumowe – używane do dobijania kruchych materiałów; sprawdzają się najlepiej w pracach budowlanych i wykończeniowych; gumowe młotki zazwyczaj są lekkie i poręczne;

•        młotki dwuobuchowe – używane najczęściej do prac brukarskich, choć znajdują zastosowanie również w pracach blacharskich; obie strony główki tego młotka są zakończone tępo;

•        młotki bezodrzutowe – służą do prac związanych z nabijaniem palików, kołków, klinów; dzięki specyficznej konstrukcji nie odskakują od uderzanej powierzchni – zapewnia to główka wypełniona śrutem; bardzo często są powleczone tworzywem PCV, co sprawia, że nie uszkadzają powierzchni, która jest uderzana.

# jaki młotek do pracy kupić