outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kątomierze

Kątomierze jest niezwykle przydatnym narzędziem w celu określenia np. kreślone kąty obrotu w celu przyłożenia odpowiedniej siły, do ogólnych prac stolarskich, do wykonywania pomiarów zagłębień na powierzchniach płaskich.


W naszej ofercie posiadamy również kątomierz magnetyczny jako narzędzie do szybkiego sprawdzenia kąta, lub jako przymiar, kątownik odczytujący kąt.Poza mechanicznymi kątomierzami posiadamy również cyfrowe kątomierze o zakres pomiaru 360° podzielony na cztery 90° obszary.


Głównymi naszymi dostawcami w tej podkategorii są marki: BOSCH, CROMWELL, DRAPER, które specjalizują się w sprzętach o dokładności wysokiej klasy.

KĄTOMIERZ 150x200MM YT-72141 YATO
KĄTOMIERZ 150x200MM YT-72141 YATO
Produkt niedostępny
MIERNIK KĄTA GAM 220 MF 0601076600 BOSCH
Produkt niedostępny
Szyna zamienna 150mm RB 42 50320 360 Forum
Produkt niedostępny

Sklep z kątomierzami – najlepsze narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe, w tym kątomierze, to obowiązkowe wyposażenie zarówno domowych, jak i profesjonalnych zakładów. W wielu przypadkach wykonanie bez nich nawet najprostszych prac remontowych czy budowlanych jest niemożliwe. Sklep Narzędziowy24.eu, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferuje więc wysokiej jakości kątomierze największych światowych marek. BOSCH, CROMWELL oraz DRAPER – dla osób na co dzień pracujących w budownictwie nazwy te z pewnością brzmią znajomo. Są to firmy specjalizujące się w produkcji wyłącznie najlepszej jakości sprzętów, w tym również narzędzi pomiarowych. Wysokiej klasy asortyment sygnowany nazwą wymienionych marek znajduje się w ofercie naszego sklepu, a co najważniejsze, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, już niedługo może znaleźć się również w Twoich rękach. 

Kątomierze, jakich potrzebujesz – co oferujemy?

Potrzebujesz narzędzi do prac stolarskich, wykonywania pomiarów zagłębień czy szybkiego sprawdzenia kąta? Dostępne w ofercie naszego sklepu kątomierze z pewnością okażą się użyteczne. Do wyboru Klientów pozostają m.in.:

Kątomierze magnetyczne – narzędzie z dokładnością ±0.5%, które możemy zastosować przy sprawdzaniu oraz odczytywaniu kąta, lub jako przymiar. 

Kątomierze cyfrowe – kątomierze o zakresie 360° dzielą się na cztery 90° obszary, a ich litowa bateria 3 V umożliwia swobodne 2 000 godzin pracy. Charakteryzuje się łatwą kalibracją oraz inteligentnym, pozwalającym na zmianę kierunkowości (przy 90° oraz 270°), aby uzyskać jak najbardziej czytelny odczyt. 

Kątomierze nastawne – narzędzia cechujące się półokrągłą, niewypełnioną tarczą oraz regulowaną szyną nastawną służące do pomiaru kąta od 10° do 170°, również na obrabianych detalach o niewielkich rozmiarach. 

Kątomierze z lupą – dodatkowo wyposażone w lupę uniwersalne kątomierze ze stali nierdzewnej pozwalają na odczyt bez błędu paralaksy oraz pomiar kąta i trasowania linii na obrabialnych przedmiotach, urządzeniach czy maszynach.

Aluminiowe kątomierze – kątomierze z ruchomymi ramionami z płaskowników aluminiowych z dwiema możliwościami pomiaru kąta – 10-170° bądź 5-85°. Swoje zastosowanie narzędzia znajdują w pracach stolarskich oraz ślusarskich, do ustalania, sprawdzania, przenoszenia i trasowania kątów oraz linii.

Wszystkie dostępne w Narzędziowy24.eu modele kątomierzy wykonane są w oparciu o innowacyjne technologie oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów, a co za tym idzie, zapewniają Klientom precyzyjne oraz stabilne pomiary.

Narzędzia na każdą kieszeń, czyli ile kosztują kątomierze?

Jak już wspomnieliśmy, prace remontowe oraz budowlane wymagają posiadania odpowiedniej jakości narzędzi pomiarowych. Dokonując zakupu, często wychodzimy z założenia, że im drożej, tym poziom oraz funkcjonalność urządzenia wzrasta. Nic bardziej mylnego! W naszym sklepie znajdziesz produkty wyróżniające się dobrą jakością w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wartość poszczególnych modeli waha się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych. To, na jaki ostatecznie produkt się zdecydujesz, zależy wyłącznie od Twoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Pamiętaj jednak, że tanie kątomierze również są użyteczne, a wykonane dzięki nim pomiary tak samo precyzyjne. Jeżeli zastanawiasz się więc, gdzie kupić kątomierze, skorzystaj z oferty Narzędziowy24.eu. Złóż zamówienie, a wysokiej jakości narzędzia pomiarowe już wkrótce znajdą się w Twoich rękach.