outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Przecinaki, przebijaki, wycinaki i chwytaki

Kategoria Przecinaki, przebijaki, wycinaki i chwytaki to przede wszystkim przecinaki płaskie, zestawy perforatorów ręcznych, dłuta, przecinaki do nakrętek, chwytaki magnetyczne, czy zestawy precyzyjnych noży modelarskich.

Głównymi dostawcami przecinaków są BETA, CROMWELL, STAHLWILLE, DRAPER.

Posiadamy bardzo szeroką ofertę narzędzi, jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniego produktu, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością będziemy mogli zaproponować dedykowane rozwiązanie.

Przebijaki, wycinaki, przecinaki kamieniarskie oraz chwytaki magnetyczne i teleskopowe, które ułatwią Ci pracę

Praca specjalistów zajmujących się kamieniarstwem, budownictwem, górnictwem czy obróbką metalu wymaga zarówno szerokiej wiedzy, jak i zdolności manualnych. Skuteczne wykonywanie zadań nie jest możliwe także bez posiadania odpowiednich narzędzi. Różnego rodzaju przebijaki, wycinaki i przecinaki kamieniarskie są niezastąpionymi sprzętami, w które musi wyposażyć się wielu profesjonalistów. W niektórych sytuacjach niezwykle przydatne okazują się także narzędzia takie jak chwytaki teleskopowe i chwytaki magnetyczne, które umożliwiają łatwe przenoszenie różnych przedmiotów. Aby wykonywanie obowiązków było łatwiejsze, należy jednak zadbać o jak najwyższą jakość wymienionych przyrządów. W tym celu warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi każdego z tych narzędzi.

Jakie przecinaki kamieniarskie warto wybrać?

Przecinaki to niezwykle ważne narzędzia, bez których wielu specjalistów nie wyobrażałoby sobie swojej pracy. Sprzęty te różnią się od siebie nie tylko rozmiarem i kształtem, ale przede wszystkim przeznaczeniem. Poszczególne typy tych przyrządów mogą być wykorzystywane między innymi do drążenia w skałach, cięcia różnych materiałów czy też na przykład do obróbki metalu. Możemy więc wyróżnić przecinaki kamieniarskie, murarskie czy też ślusarskie, a także narzędzia przeznaczone do jeszcze innych zastosowań. Przed wyborem konkretnego komponentu warto więc upewnić się, że jest on przystosowany do wykonywania danej pracy. Podczas zakupów nie można zapominać także o tym, by przecinaki kamieniarskie i inne typy tych sprzętów cechowały się jak najwyższą jakością. Skąd jednak wiedzieć jakie przyrządy sprawdzą się najlepiej? Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup narzędzi pochodzących od renomowanych producentów, które oferuje nasz sklep z przebijakami i przecinakami.

Chwytaki magnetyczne i chwytaki teleskopowe – przyrządy do zadań specjalnych

Wykonywanie niektórych prac wymaga manewrowania narzędziami w trudno dostępnych miejscach. Czasami niezbędne jest także podniesienie konkretnego przedmiotu, którego nie jesteśmy w stanie podnieść wyłącznie przy użyciu rąk. To właśnie w takich sytuacjach sprawdzają się chwytaki magnetyczne. Obecne w nich magnesy pozwalają na łatwe przyciągnięcie lub przytrzymanie danego narzędzia lub elementu, przez co wykonywanie wielu czynności staje się dużo łatwiejsze. W niektórych sytuacjach konieczne jest jednak dokładne dopasowanie długości przyrządu do naszych potrzeb. Warto wtedy postawić na chwytaki teleskopowe. Umożliwiają one bowiem skrócenie lub wydłużenie rączki, co zapewnia im ogromną uniwersalność. Nasz sklep z chwytakami oferuje różne rodzaje tych narzędzi, przez co znalezienie odpowiedniego sprzętu będzie bardzo proste.

Łomy do gwoździ i inne przydatne narzędzia

W trakcie wykonywania obowiązków konieczne może być użycie również innych narzędzi, które powinny znajdować się na wyposażeniu specjalistów z różnych branż. Niezwykle przydatne mogą okazać się łomy do gwoździ, które ułatwiają między innymi prowadzenie prac budowlanych. Aby przyrządy te nie zawiodły nas w trakcie wykonywania naszego zadania, należy zadbać o to, by ich jakość była jak najwyższa. Warto więc zwrócić uwagę na materiał, z którego są one wyprodukowane. Dodatkowo ważne jest także to, by ich rozmiar był odpowiednio dobrany do naszych potrzeb. Poszczególne łomy do gwoździ mogą być także wyposażone w specjalne nakładki, których zadaniem jest zwiększenie wygody pracy. Będą one więc świetnym rozwiązaniem dla osób, które muszą często używać tego narzędzia.

 

Zastanawiasz się gdzie kupić chwytaki i przebijaki oraz łomy do gwoździ, przecinaki czy inne narzędzia? Szeroki wybór produktów pochodzących od renomowanych producentów znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Dostępne u nas przyrządy są często wybierane przez profesjonalistów, którym zależy na wysokiej jakości, niezawodności i atrakcyjnej cenie.

# co robi chwytak magnetyczny