outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy kluczy TORX

Zestawy kluczy TORX przydadzą się zarówno ambitnym majsterkowiczom, jak i zawodowym mechanikom, elektrykom czy monterom. Ze względu na mnogość końcówek śrub i wkrętów warto w swoich narzędziach mieć taki komplet narzędzi, który będzie pomocny w najmniej spodziewanym momencie.

Wszystkie dostępne w ofercie zestawy narzędziowe.

Klucze TORX, które znajdują się na wyposażeniu sklepu Narzedziowy24.eu to komplety przygotowane w różnej formie w zależności od preferencji klientów. Mogą to być zestawy narzędzi zawarte w etui z poręcznymi otworami, bądź takie będące w walizce lub wytłoczce. To także klucze TORX umiejscowiona na nasadce lub znajdujące się w mocnym zestawie o budowie na podobieństwo scyzoryka ze wszystkimi dostępnymi wielkościami.

Zestawy narzędzi - zestawy kluczy TORX

Jak wiemy, zestawy narzędzi stanowią dość istotne wyposażenie naprawcze w wielu miejscach. Począwszy od mniejszych warsztatów, poprzez domy, instytucje, placówki, a skończywszy na profesjonalnych zakładach. Dlatego z myślą o każdym kliencie, który skutecznie chciałby naprawić zaistniałą usterkę, nasz sklep oferuje profesjonalne zestawy kluczy TORX, które z powodzeniem można wykorzystać przy mniejszych jak i większych pracach. Wyposażamy warsztaty, fabryki i narzędziownie w wytrzymałe produkty marek: Cromwell, Stahlwille, czy Draper. Proponujemy dobrej jakości produkty, które w zauważalny sposób pokażą efektywność naszych działań.

Klucze TORX – rozmiary kluczy i materiał wykonania

Oferowane przez nasz sklep Klucze TORX wykonane są głównie ze stali chromowo-wanadowej lub chromowo - molibdenowej, hartowanej i odpuszczanej. Dzięki czemu są mocne i dobrze zabezpieczone przed korozją. Trwałość produktu i jego wysoka jakość są dla nas cechami nadrzędnymi, gdyż wiemy, że przekłada się to jednocześnie na jakość wykonywanej pracy i skuteczność działań. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był wykonany z dobrej klasy materiałów, a także posiadał odpowiednie opakowanie.

Na wyposażeniu sklepu znajdziemy różne rozmiary kluczy, stanowiące zestawy narzędzi i zestawy nasadek i kluczy, które będą niezbędnym akcesorium przy większości prac. 

Są to m.in. zestawy:

Kluczy trzpieniowych długich 8-częściowych o zawartości:T9; T10; T15; T20; T25; T27; T30; T40

Narzędzi TORX 1/2" i 1/4", 63-elementowy zestaw w walizce,

Kluczy Torx z nasadką 1/2", udarowych przegubowych o zawartości: T30, T40, T45, T50, T55, T60, T70 i T80 i dł. 85mm,

Kluczy IMBUS SPLINE TORX 1/2", 3/8" 40 szt., zapakowanych w skrzynkę metalową z etykietą,

Kluczy oczkowych Torx E6-E24, 4szt.,

Nasadek wkrętakowych 1/2" TORX i XZN w wytłoczkach z tworzywa do wózków warsztatowych, 16-elementowy zestaw o rozmiarze 175 x 350 x 38 mm.

To również narzędzia TORX w wytłoczce do wózków warsztatowych, zestaw 57-elementowy, 350 x 350 x 75 mm.

Jak widzimy wybór jest naprawdę duży, a rozpiętość rozmiarowa szeroka. Oferowane przez nas klucze TORX znajdą zastosowanie niemalże przy każdej naprawie.

Sklep z kluczami TORX

Narzędziowy24.eu to kluczowy dostawca narzędzi. W asortymencie sklepu znajdziemy niezawodne zestawy kluczy TORX, które z powodzeniem można dopasować do swoich potrzeb. Klucze TORX nasadowe, pozwolą  sprawnie odkręcić i dokręcić śruby, zachowując przy tym jak najlepszą ergonomię pracy i wysoką skuteczność działania. Oferowane przez nasz sklep zestawy narzędzi to wysoka jakość produktu, odpowiadająca dobrej cenie. Proponujemy tanie klucze TORX, zapewniając jednocześnie dobrą klasę artykułów, znanych i cenionych marek, tj.: Cromwell, Draper, Stahlwille

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na profesjonalne zestawy kluczy TORX w naszym sklepie i zainwestowania korzystnie w artykuły, które opłaca się mieć na wyposażeniu swojego warsztatu. Każdy zestaw TORX został przygotowany w taki sposób, by ułatwić wykonywanie najczęstszych obowiązków. Gdy kupisz taki komplet, z pewnością unikniesz wielu sytuacji, w których realizacja zadania nie jest możliwa przez to, że nie posiadasz na wyposażeniu odpowiedniego klucza. Wybierając zestaw TORX, zawsze będziesz dobrze przygotowany do pracy.