outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Smarownice pneumatyczne

Smarownice pneumatyczne pozwalają na aplikację smaru w czystej postaci w określone miejsce. Smarownica pneumatyczna napędzana jest skompresowanym powietrzem, smar jest tłoczony przez ciśnienie wytwarzane przez pompę tłokową.

 

 Profesjonalne smarownice pneumatyczne


Smarownica pneumatyczna to bardzo ważne narzędzie w przemyśle i produkcji. Ich ciśnienie robocze jest precyzyjnie dopasowane, jednocześnie nie pobierając przy tym dużo powietrza. Smarowanie to nieodzowny element motoryzacji, dlatego też smarownice pneumatyczne stały się tak popularne wraz z rozwojem tej gałęzi przemysłu. W smarownicach pneumatycznych występują trzy metody ładowania smaru: standardowa poprzez naboje, druga poprzez pompę napełniającą i luzem.

Smarownica pneumatyczna to wytrzymałe, odporne na korozję narzędzia, wyposażone w ergonomiczny uchwyt, który pozwala na łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc, co jest szczególnie istotne w rolnictwie, motoryzacji, czy przemyśle. W zależności od modelu, można je także podłączać do systemów hamulcowych powietrznych w ciężarówkach.