outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BAHCO

Narzędzia BAHCO

BAHCO projektuje i tworzy narzędzia oraz piły, wsłuchuje się w potrzeby profesjonalistów, skupiając się na innowacji, najwyższej jakości i ergonomii. Historia firmy liczy sobie już 165 lat, tworząc w tym czasie najbardziej zaawansowane narzędzia na świecie.

Bahco – producent narzędzi ręcznych ze słynnej szwedzkiej stali
Jednym z największych i najważniejszych bogactw naturalnych Szwecji jest wydobywana tam ruda żelaza wysokiej jakości. To z niej produkowane były zawsze artykuły żelazne mające spełniać wyjątkowe wymagania. Nic więc dziwnego, że szwedzka stal zasłynęła na całym świecie, jako wyjątkowo mocno, twarda, a przy tym odznaczająca się bardzo niskim stopniem kruchości. Nic też dziwnego, że jedne z najlepszych narzędzi ręcznych, jakie obecnie dostępne są na rynku, produkowane są z tej właśnie szwedzkiej stali. A zajmuje się tym szwedzka marka Bahco – producent narzędzi ręcznych, takich jak:
klucze,
pilniki,
klucze nasadowe,
sekatory,
klucze dynamometryczne,
kompletne zestawy kluczy różnego przeznaczenia.

 

Logo tej szwedzkiej marki przedstawia rybę i haczyk. Nie jest to logo przypadkowe, ponieważ to właśnie szwedzkim haczykom na ryby zawdzięczamy powstanie narzędzi ręcznych Bahco. Jak do tego doszło? W XIX wieku najlepszej jakości stal przeznaczana była do produkcji właśnie haczyków na ryby. Musiały być one wyjątkowo trwałe, aby przy małej średnicy wytrzymać ogromne nieraz obciążenie. Właśnie z tej samej stali powstały pierwsze brzeszczoty do pił marki Bahco, a następnie m. in. słynne już klucze nastawne – oryginalny projekt inżynierów Bahco.

 

Co można znaleźć w katalogu narzędzi ręcznych Bahco?
Oferta producenta narzędzi ręcznych Bahco, choć rozbudowana, skupia się niemal wyłącznie właśnie na narzędziach ręcznych. Firma poszła wyraźnie drogą specjalizacji, oferując swoim odbiorcom produkty z następujących kategorii:
piły taśmowe i elektryczne,
pilniki,
klucze płaskie,
nasadki i grzechotki,
narzędzia dynamometryczne,
akcesoria do elektronarzędzi,
wkrętaki,
klucze trzpieniowe (imbusy),
szczypce,
klucze i narzędzia do rur,
narzędzia pneumatyczne,
elektronarzędzia bezprzewodowe,
narzędzia motoryzacyjne,
oświetlenie,
narzędzia kontrolne,
ściągacze i wykrętaki,
akcesoria do przechowywania narzędzi,
narzędzia do pracy na wysokości,
narzędzia izolowane,
narzędzia nieiskrzące,
narzędzia ze stali nierdzewnej,
pęsety i elektroniczne narzędzia specjalistyczne,
urządzenia do pomiaru,
narzędzia murarskie,
piły ręczne,
dłuta do drewna,
nożyce i noże,
ściski i imadła,
młotki,
narzędzia do wyrębu i prac leśnych,
przecinaki i punktaki,
łomy,
narzędzia ogrodnicze,
narzędzia pneumatyczne.

 

Większość wymienionych produktów znaleźć można w naszym sklepie. Jesteśmy też w stanie w każdej chwili uzupełnić posiadaną ofertę narzędzi Bahco na indywidualne życzenie klienta. A dlaczego warto postawić na narzędzia tej szwedzkiej marki? Ponieważ Bahco to tradycja, doświadczenie i nieustanne doskonalenie najdrobniejszego nawet elementu.