outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - LOCTITE

Marka Loctite – skuteczne kleje dla przemysłu, uszczelniacze i środki do czyszczenia

Właścicielem i twórcą marki LOCTITE jest Henkel Adhesives. Produkty LOCTITE znane są na całym świecie jako zaawansowane technologicznie, niezawodne, nadające się do najbardziej wymagających aplikacji przemysłowych. Skuteczne kleje, uszczelniacze i środki do czyszczenia  Henkel Adhesives mogą sprostać największym wyzwaniom, które pojawiają się w różnych branżach przemysłowo-produkcyjnych.

Kleje przemysłowe do najbardziej wymagających zadań

Kleje przemysłowe marki LOCTITE to produkty przede wszystkim do profesjonalnego użytku, choć można oczywiście ich używać do zadań mniej wymagających. To produkty innowacyjne, zapewniające łączenie powierzchniowe najróżniejszym produktom wykonanym z dowolnych materiałów. Kleje dla przemysłu pomagają w optymalizacji procesów produkcji, bardzo często są alternatywą dla innych metod łączenia elementów (np. nitowania, spawania czy lutowania). Bardzo duża różnorodność oferty pozwala na wybranie produktu dostosowanego do potrzeb i warunków zewnętrznych, o pożądanej trwałości, lepkości, wytrzymałości, elastyczności.

Kleje dla przemysłu w ofercie marki LOCTITE to:

      kleje hybrydowe,

      kleje anaerobowe,

      kleje błyskawiczne,

      kleje na bazie rozpuszczalnika,

      kleje do szyb samochodowych,

      kleje samoprzylepne (PSA),

      kleje strukturalne,

      kleje uniwersalne,

      kleje UV utwardzane przy pomocy światła.

Produkty do uszczelniania powierzchni

LOCTITE produkuje uszczelniacze do różnorodnych powierzchni i o różnorodnym zastosowaniu, które bardzo skutecznie zabezpieczają połączenia i powierzchnie przed wyciekiem gazów lub cieczy. To innowacyjne produkty o przeznaczeniu profesjonalnym – przemysłowym. Produkty do uszczelniania powierzchni opracowane zostały w oparciu o analizy rzeczywistych warunków i środowiska, w jakich mogą być stosowane. Udział w ich powstawaniu mieli branżowi eksperci.

Producent LOCTITE oferuje uszczelniacze:

      anaerobowe – do metalu, utwardzające się po odcięciu dopływu powietrza;

      elastomerowe – potocznie nazywane klejami elastycznymi; służą do uszczelniania i klejenia różnych substancji i podłoży;

      do uszczelek oraz złączy kołnierzowych;

      poliakrylanowe – rodzaj klejów elastycznych; wysoce odporne na zaolejowanie; można je lakierować;

      silikonowe – o szerokim spektrum zastosowania;

      do zabezpieczania gwintów i połączeń gwintowych;

      uretanowe – stosowane głównie w branży budowlanej.

Środki do czyszczenia

Produkty LOCTITE stanowią również środki do czyszczenia. Są to profesjonalne czyściwa przemysłowe, które obejmują: zmywacze do środków antyadhezyjnych, zmywacze do ogólnego użytku przemysłowego oraz środki odtłuszczające. Stosowanie wysokiej jakości czyściw przemysłowych marki LOCTITE ma znaczący wpływ na żywotność używanego sprzętu. Ma również duże znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość pracy.