outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy kluczy płaskich

Zestawy kluczy płaskich przydadzą się zarówno ambitnym majsterkowiczom, jak i zawodowym mechanikom, elektrykom czy monterom. Ze względu na mnogość końcówek śrub i wkrętów warto w swoich narzędziach mieć taki komplet narzędzi, który będzie pomocny w najmniej spodziewanym momencie.

Wszystkie dostępne w ofercie zestawy narzędziowe znajdziesz tutaj.

Zestawy kluczy płaskich 

Zestawy kluczy płaskich to podstawa wyposażenia zarówno przydomowych garaży, jak i profesjonalnych warsztatów. Można dzięki nim wykonać szereg napraw, w trakcie których zachodzi potrzeba odkręcenia lub dokręcenia śrub i nakrętek sześciokątnych. Klucze są z reguły dwustronne. Ich rozmiar określa się na podstawie odległości występującej pomiędzy szczękami. W asortymencie sklepu znajdują się różnego rodzaju klucze płaskie. Są to m.in. zestawy klasycznych kluczy płaskich, kluczy płasko-oczkowych oraz kluczy płasko-oczkowych z grzechotką. Wszystkie oferowane narzędzia zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu będą służyć użytkownikom przez długi czas. 

Sklep internetowy z kluczami – duży wybór producentów

Sklep z zestawami kluczy płaskich oferuje narzędzia różnych producentów. W asortymencie znajdują się m.in. tanie zestawy kluczy płaskich, producentów takich jak m.in. Senator, Yato (jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów kluczy), Yamoto oraz Kennedy. Większość oferowanych kluczy została wytworzona ze stali chromowo-wanadowej, a dodatkowo wypolerowana i wyszlifowana. Dzięki temu klucze są bardziej odporne na osiadanie brudu, oleju oraz innych zanieczyszczeń. To ważne zwłaszcza w momencie, w którym klucze będą poddawane częstej eksploatacji. Mimo że tego typu narzędzia są praktycznie niezniszczalne, to warto o nie odpowiednio zadbać.

Sklep internetowy z kluczami do użytku profesjonalnego

Wyposażając profesjonalne warsztaty np. mechaniczne, warto zainwestować w narzędzia, które sprawdzą się do użytku profesjonalnego. Sklep online oferuje m.in. płaskie klucze metryczne oraz calowe, które cechuje wysoka jakość wykonania. Dostępny jest również szeroki wybór rozmiarów, co pozwala na stworzenie w pełni wyposażonego miejsca.  W każdym warsztacie powinny znaleźć się przynajmniej najpopularniejsze klucze, czyli te w rozmiarach takich jak M8, M10, M13, M15 oraz M17 (liczby oznaczają milimetry). Każdy z wymienionych rozmiarów jest oferowany przez sklep z kluczami płaskimi. Zaopatrując domową skrzynkę narzędziową w klasyczne rozmiary kluczy, można być pewnym, że żadna usterka wymagająca pilnej naprawy z ich użyciem, nie będzie problematyczna.

Zestawy kluczy płasko – oczkowych

Oprócz standardowych kluczy płaskich, każdy majsterkowicz powinien wyposażyć się także w zestawy kluczy płasko–oczkowych. Te są wyposażone w zamknięte końcówki z dwunastokątnym profilem. To bardzo przydatne narzędzia, gdyż umożliwiają precyzyjną i wygodną pracę. Dodatkowym atutem jest także większe bezpieczeństwo, gdyż dzięki zamkniętej szczęce, klucze nie ześlizgują się ze śruby i nie ma ryzyka, że uszkodzą jej końcówkę.

W asortymencie sklepu znajdują się zarówno całe zestawy kluczy płasko-oczkowych, jak i pojedyncze sztuki producentów takich, jak Stahwille. Dobrą i bardzo opłacalną opcją na wyposażenie warsztatu lub garażu jest jednak zakup całych zestawów narzędziowych. W sklepie można znaleźć m.in. zestawy kluczy płasko-oczkowych metrycznych marki Kennedy. To dobry wybór zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Choć narzędzia, jakimi są klucze płaskie, mają bardzo prostą budowę i niektórym osobom może wydawać się, że wszystkie z nich cechują się takimi samymi właściwościami, to jakość tych produktów w dużym stopniu wpływa na komfort pracy. Właśnie z tego powodu warto zainwestować w dobry zestaw kluczy płaskich, który będzie umożliwiał łatwe wykonywanie zadań.