outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Lusterka inspekcyjne

W podkategorii Lusterka inspekcyjne znajdują się narzędzia do oglądania miejsc trudno dostępnych. Znajdą zastosowanie w każdym zakładzie mechanicznym, przemysłowym lub samochodowym, lusterko umożliwia oglądanie niedostępnych, ukrytych w ciężko dostępnych miejscach elementów konstrukcji samochodu, maszyn, mebli itp.


Lusterka zamocowane są na teleskopowych ramionach, osadzone na ruchomym przegubie. Niektóre modele wyposażone w podświetlenie, by zwiększyć komfort pracy w warunkach złego oświetlenia.


Dostawcamilusterek inspekcyjnych są: Cromwell oraz Stahlwille. Wybór takich producentów świadczy o zachowaniu wysokich standardów produkcyjnych, w celu oferowania najlepszych produktów dla naszych klientów.

W czym pomogą Ci lusterka inspekcyjne?

Lusterka inspekcyjne są niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu samochodowego. Bez nich poprawne zdiagnozowanie niektórych problemów nie byłoby możliwe. Lusterka takie mogą przydać się jednak nie tylko profesjonalistom, ale również każdej osobie, która samodzielnie wykonuje naprawy samochodu. Będą one także przydatne na co dzień, jeżeli chcemy upewnić się, że stan techniczny naszego pojazdu jest prawidłowy.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dobre lusterko inspekcyjne może ułatwić nam życie. Podczas wykonywania napraw samochodowych wiele osób nie może dostrzec uszkodzonego elementu, często też nie może go odpowiednio doświetlić. Próbują docierać do niego z różnych stron, a naprawa staje się wtedy nie tylko bardzo czasochłonna, ale również frustrująca. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą lusterka inspekcyjne, które dają możliwość dotarcia do miejsc niedostępnych dla oka. Nawet tanie lusterka inspekcyjne przeznaczone do użytku prywatnego znacznie ułatwią Ci pracę. Jeżeli jednak chcesz dobrze wyposażyć swój warsztat, warto poznać różne rodzaje narzędzi i wybrać takie, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Lusterka inspekcyjne teleskopowe – dostosuj długość wysięgnika do własnych potrzeb

W naszej ofercie znajdują się zarówno lusterka z uchwytem teleskopowym jaki i elastycznym. Lusterka inspekcyjne teleskopowe pozwalają wyregulować długość wysięgnika, dzięki czemu będziesz mógł ustawić je w odpowiednim miejscu. By dotrzeć do naprawdę trudno dostępnych elementów będziesz niekiedy potrzebować jeszcze dokładniejszej regulacji. Rozwiązaniem są tutaj lusterka z elastycznym uchwytem, który pozwoli na dostosowanie go do Twoich potrzeb.

W naszym sklepie dostępne są zarówno lusterka inspekcyjne z podświetleniem, jak i bez niego. Zamontowana na przyrządzie żarówka ułatwi dostrzeżenie interesującego Cię elementu eliminując potrzebę używania dodatkowego źródła światła. W sytuacjach, gdy nie możesz ręczną latarką dotrzeć w niektóre miejsca, taka żarówka jest niezbędna, byś mógł zobaczyć daną część. W sklepie dostępne są także przyrządy najbardziej uniwersalne, czyli lusterka inspekcyjne ze zdejmowanym podświetleniem, które sprawdzą się w każdej sytuacji. W ofercie mamy również żarówki zapasowe, dzięki czemu uszkodzenie tej części nie sprawi, że będziesz musiał wymieniać całe lusterko.

Szukasz najlepszego rozwiązania? Sprawdź nasz sklep z lusterkami inspekcyjnymi

W naszej ofercie znajdziesz narzędzia o różnych rozmiarach i kształtach. Klienci, którzy szukają przyrządu do użytku indywidualnego, często wybierają jego pośrednią, najbardziej uniwersalną wielkość. Jeśli jednak prowadzisz warsztat samochodowy musisz być przygotowany na różne okoliczności. Dlatego warto zaopatrzyć się w kilka produktów o różnych wielkościach i kształtach. Duże lusterka inspekcyjne zapewnią Ci bardzo dokładny widok interesującego Cię elementu. W niektórych sytuacjach nie pozwolą się one jednak dostać tam gdzie byś chciał. Dlatego warto mieć też w warsztacie małe lusterka inspekcyjne, które pozwoli Ci dotrzeć do najtrudniejszych i najbardziej niedostępnych miejsc. Do wyboru masz także różne kształty przyrządów: zarówno okrągłe jak i prostokątne.

Wiemy jak ważna jest jakość wykonania narzędzi, dlatego nasz sklep z lusterkami inspekcyjnymi oferuje tylko narzędzia od renomowanych firm. Dzięki użyciu najlepszych materiałów masz gwarancję, że będą one wytrzymałe i posłużą Ci przez długi czas. Użyte rozwiązania technologiczne sprawią także, że lusterka będą niezwykle poręczne i łatwe w operowaniu. Dzięki temu praca z ich użyciem będzie zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza.