outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wkrętarki pneumatyczne

Wkrętarki pneumatyczne to pneumatyczne urządzenia przeznaczone do wkręcania i wykręcania wkrętów. W odróżnieniu do wkrętarek sieciowych, te pneumatyczne są mniejsze i lżejsze, pomimo tego nie tracą na sile działania. Często wykorzystywane są to wymagających rozwiązań przemysłowych, czy też budowlanych. Wlot powietrza montowany najczęściej w rękojeści wkrętarki pozwala na bezpieczne odprowadzenia powietrza użytego do napędzenia narzędzia.

 

Wkrętaki udarowe

Profesjonalne wkrętarki pneumatyczne zazwyczaj posiadają regulowane sprzęgła przeciążeniowe, które pozwalają na dokładne określenie momentu dokręcania wkrętów. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt jest przystosowany do ciężkich warunków pracy, a ty samym nadaj się do produkcji i montażu różnorodnych materiałów.

 

Najważniejsze parametry jakie trzeba wziąć pod uwagę podczas zakupu wkrętarki pneumatycznej to: gwint wlotu powietrza, min. średnica węża, ciśnienie powietrza, pobór powietrza, poziom hałasu, dźwięk hałasu, poziom wibracji. Odpowiedni dobór narzędzia pozwoli na wydajną, precyzyjną i długofalową pracę wkrętarki w zależności od potrzeb użytkownika.