outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Torby, plecaki, kieszenie narzędziowe

Torby, plecaki i kieszenie narzędziowe to akcesoria do przenoszenia i przechowywania narzędzi. Sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na klasyczną skrzynkę narzędziową lub  gdy potrzebujemy narzędzia zabrać ze sobą w podróż. W tej sytuacji plecak lub wygodna torba będzie nieocenioną pomocą w transportowaniu naszych narzędzi.

TORBA NARZĘDZIOWA 49x23x28CM YT-7435 YATO
Produkt niedostępny

Torby narzędziowe, plecaki na narzędzia, czy organizery narzędziowe to niezwykle istotne akcesorium, które znajduje się na wyposażeniu naszego sklepu. Dobrze wiemy jak ważny jest porządek na stanowisku pracy, a także możliwość wygodnego zapakowania narzędzi i przemieszczanie się z nimi w miejsca podejmowanych działań naprawczych. Dlatego nasza oferta bogata jest w plecaki na kółkach, torby narzędziowe na ramię czy te dedykowane hydraulikom. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości dla wygodnego przechowywania sprzętu roboczego. Każde rozwiązanie można z powodzeniem dostosować do swoich potrzeb.

Sklep z torbami narzędziowymi

Nasz dział obejmujący torby, plecaki i kieszenie narzędziowe, został stworzony dla wszystkich tych, którzy cenią sobie estetykę i wygodę w pracy. Chcą i lubią mieć pod ręką najpotrzebniejsze narzędzia, które usprawnią przebieg wykonywanych działań, stwarzając przy tym niebywały komfort ich użytkowania. 

Torby narzędziowe czy plecaki na kółkach dostępne w naszym sklepie to także mobilność, która umożliwia wygodny transport narzędzi w miejsce docelowej pracy. Występują one w takiej formie, którą można dostosować do zakresu wykonywanych czynności.

Torby narzędziowe, plecaki na narzędzia i organizery narzędziowe

Odpowiednie przechowywanie narzędzi, to nie tylko kwestia porządku i wygody w pracy, ale także bezpieczeństwa i poszanowania rzeczy. Pomimo solidnego wykonania, nie narażamy danego sprzętu na niepotrzebne uszkodzenia czy eksploatację. Chronimy przed nim także osoby mogące wyrządzić sobie lub innym krzywdę za jego pośrednictwem.

Nasz sklep dysponuje akcesorium do przechowywania narzędzi, które można swobodnie zawiesić na pasie, ramieniu, chwycić do ręki, założyć na plecy, czy też poprowadzić po ziemi. Będą to różnego rodzaju torby narzędziowe, plecaki na narzędzia czy organizery narzędziowe. Wszystkie prezentują solidne wykonanie i niebywałą funkcjonalność. Przyjrzyjmy się im bliżej:

Torby narzędziowe

Torby narzędziowe wykonane są z trwałego, wodoodpornego materiału, z solidnym metalowym uchwytem. Posiadają metalowe okucia i gumowe nóżki, które zapewniają skuteczną ochronę. Mogą być puste lub wyposażone w zestaw narzędzi. Wśród nich znajdziemy torby narzędziowe na ramię, torby dla hydraulików czy skórzane.

Plecaki narzędziowe

Plecaki narzędziowe również mogą zawierać komplet narzędzi naprawczych lub być bez wyposażenia. Wykonane są z wytrzymałego, oddychającego i odpornego na wilgoć materiału. Posiadają wewnętrzne i zewnętrzne woreczki, różne zaczepy i schowki, zamki błyskawiczne, gumowe nóżki lub kółka (plecaki na kółkach). Dostępne są także w wersji z rączką teleskopową ułatwiającą prowadzenie.

Organizery narzędziowe

Organizery narzędziowe to przede wszystkim kieszenie na narzędzia do zawieszania na pasie. Umożliwiają przenoszenie i trzymanie bezpośrednio przy sobie drobnych narzędzi, części i elementów technicznych. Zaliczymy do nich także pokrowce i uchwyty do kluczy czy zestawy narzędzi w pokrowcu.

Narzędziowy24.eu oprócz toreb narzędziowych, plecaków czy organizerów, w swojej ofercie posiada również paski do toreb oraz pas do kieszeni narzędziowych. Nasz sklep stara się jak najlepiej wyposażyć każdego majsterkowicza czy fachowca w swojej dziedzinie. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertą i wybrać to, czego potrzebujemy. My ze swojej strony służymy pomocą i doradztwem w doborze odpowiedniego sprzętu.

Bez względu na to, czy tym czego szukasz, jest plecak narzędziowy, torba, kieszeń czy organizer, kupując u nas produkty do przechowywania sprzętu, zyskujesz pewność, że ich jakość wykonania będzie naprawdę wysoka. Dzięki temu przez długi czas nie będziesz już więc musiał wydawać pieniędzy na nowe wyposażenie.