outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Chemia przemysłowa

Chemia przemysłowa to niezwykle istotna dziedzina przemysłu mająca niebagatelny wpływ na jakość i wydajność produkcji. Produkty chemiczne takie jak: smary, oleje, pasty, masy, chłodziwa i odrdzewiacze to trzon naszej oferty handlowej dotyczącej zastosowania chemii w dziedzinie przemysłu. W tym zakresie współpracujemy z liderami rynku, którzy dostarczają nam produkty najwyższej jakości, które znajdują zastosowanie w wymagających procesach technologicznych. Wśród marek, które oferujemy swoim Klientom, znajdziecie Państwo: Kennedy, Rocol, Solent, Sherwood, WD-40.

Chemia przemysłowa oferowana przez sklep narzedziowy24.eu pozwala na optymalizację wydajności pracy urządzeń mechanicznych, zmniejsza tarcie, konserwuje i chroni maszyny przemysłowe, które są narażone na wysoką eksploatację. Zastosowanie dobrej jakości produktów chemicznych wpływa niewątpliwie na: wyższą jakość produktu końcowego, niższy poziom obciążenia maszyn, szybsze wykonanie pracy, spełnienie norm BHP, docelowo optymalizację kosztów produkcji.

W kategorii chemia przemysłowa zawierają się następujące podkategorie: akcesoria do płynów i smarów, masy antykorozyjne zabezpieczające, oleje i pasty do obróbki metali, oleje, smary i aerozole techniczne.

Aerozole techniczne  to preparaty chroniące metal przed rdzą i korozją, łatwe u życiu, wielozadaniowe. Mające za zadanie wypieranie wilgoci i zapewnienie smarowania niemal wszystkich rodzajów elementów. Niezwykle przydatne w każdej fabryce, narzędziowni, dziale utrzymania ruchu, bądź warsztacie hobbysty.

Akcesoria do płynów i smarów w naszym przypadku to przewody do chłodziwa, szczypce montażowe, końcówki, rozgałęźniki, dysze i inne elementy umożliwiające szybkie i bezproblemowe zainstalowanie przewodów. Oferowane przez nas przewody do chłodziwa są wykorzystywane dla obróbki wymagającej chłodziwa, iskrowego wypalania, narzędzi pneumatycznych do 50 PSI (powietrze) i 30 PSI (chłodziwo). O wysokiej jakości może świadczyć wykonanie produktu z nieprzewodzącego i chemicznie odpornego acetalu.

Masy antykorozyjne zabezpieczające są w stanie pokryć narzędzia w 100% i ochronić je przed korozją oraz uszkodzeniem nawet do 10 lat. Masy antykorozyjne tego typu są łatwo usuwalne, mogę być ponownie użyte (po wcześniejszym ogrzaniu). Zakres temperatur wynosi od 130°C do 160°C. Optymalna jakość zostaje uzyskana przy temperaturze 140°C do 145°C.

Oleje i pasty do gwintowania mają za zadanie pokrywać narzędzia skrawające ciekłą powłoką ułatwiającą gwintowanie, skrawanie. Są to także środki smarowane do rozwiercania, gwintowania i wiercenia. Zapewniają doskonałe wykończenie powierzchni, wpływają na zmniejszenie zużycie i pęknięć. Redukują ilość odpadów i złomu, są kompatybilne z wieloma metalami.

# chemia przemysłowa z zastosowaniem do żywności