outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia dla hydraulików

Każdy hydraulik potrzebuje szerokiej gamy narzędzi hydraulicznych, które są odpowiednie do różnych zastosowań, takich jak naprawy, czyszczenie odpływów itp. Niezależnie od tego, czy są wykonane z miedzi, czy z PCV — dzięki odpowiednim narzędziom hydraulicznym praca zostanie wykonana szybko i profesjonalnie.

Zestawy narzędzi — co oferuje nasz sklep dla hydraulika?

Profesjonalni hydraulicy potrzebują różnych narzędzi do codziennej pracy. Przedstawiamy poniżej praktyczną listę kontrolną, która pomoże Ci skompletować najlepsze wyposażenie do wszystkich prac hydraulicznych w sektorze zawodowym i prywatnym, tak abyś zawsze miał pełen wykaz potrzebnych narzędzi i abyś mógł w przemyślany sposób uzupełnić swoje wyposażenie.

Dzięki odpowiedniej skrzynce narzędziowej można zaopatrzyć każdego pracownika w narzędzia niezbędne do wydajnego, szybkiego i bezproblemowego wykonywania standardowych prac. Oprócz wyposażenia skrzynki w podstawowe narzędzia do codziennych prac hydraulicznych warto także doposażyć ją w dodatkowe przyrządy specjalne. Takie narzędzia, które są potrzebne tylko w wyjątkowych sytuacjach, można przechowywać w magazynie materiałów i w razie potrzeby wykorzystywać do prac niestandardowych.

Instalatorzy będą mieli do nich szybki dostęp w razie potrzeby, dzięki czemu unikną kosztownego czasu oczekiwania. Ta kompletna gama profesjonalnych narzędzi dla hydraulika może się także okazać przewagą konkurencyjną.

Przykładowe narzędzia dla hydraulików

Narzędzie do najczęstszych prac hydraulicznych

W zależności od zakresu usług, profesjonalne narzędzia dla hydraulików mogą być również dostosowane do konkretnych obszarów zastosowań. Osoby zajmujące się głównie konserwacją instalacji wodno-kanalizacyjnych w przedsiębiorstwach, w których dokonuje się konserwacji i naprawy rurociągów i systemów wodno-kanalizacyjnych, potrzebują podstawowych narzędzi hydraulicznych. Z kolei w obsłudze klienta indywidualnego potrzebny jest znacznie szerszy zakres narzędzi. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości produkty pochodzące od renomowanych producentów narzędzi hydraulicznych.

Naturalnie w skrzynce narzędziowej każdego profesjonalnego hydraulika nie może zabraknąć podstawowych narzędzi do rur, takich jak gwintownice, imadła i klucze do rur:

Klucze do odkręcania ruri zaworów to specjalne narzędzia z regulowanym rozstawem szczęk, solidną konstrukcją, często wykonaną z hartowanej stali. Wytrzymała konstrukcja umożliwia dokręcanie i odkręcanie z dużym momentem obrotowym. Szczęki są wewnątrz ząbkowane, co zapewnia pewny i mocny chwyt okrągłego profilu rurowego.

Przydatny zestaw do gwintowania rur zawiera najczęściej gwintownicę ręczną z systemem grzechotkowym znacznie ułatwiającym pracę, a także głowice wymienne oraz przełącznik kierunku pracy. Na wyposażeniu każdego profesjonalnego warsztatu hydraulicznego nie powinno zabraknąć również ręcznej giętarki do rur.  Giętarka przeznaczona jest do miękkich rur miedzianych, także w stałych osłonach oraz do rur cienkościennych ze stali precyzyjnej i rur z metali nieżelaznych. Można ją zamocować w imadle lub użyć jako szczypiec do gięcia. Użycie giętarki do rur zmniejsza liczbę połączeń, a tym samym zwiększa niezawodność instalacji. Pozwala to również zaoszczędzić czas pracy i obniżyć koszty zakupu dodatkowego osprzętu.

Samozaciskające się szczypce do ruri nakrętek wykonane są często ze stal elektrycznej chromowo-wanadowa, kutej, hartowanej wielostopniowo w oleju. Mają solidną konstrukcję odporną na zabrudzenia, co jest szczególnie przydatne do prac na zewnątrz. To profesjonalne narzędzia dla hydraulika, które ułatwią codzienną pracę, gdyż nie zsuwają się z chwytanego przedmiotu, a ich całą siłę można wykorzystać do pokręcania przedmiotu. Nie wymagają silnego ściskania ramion, co sprawia, że dają one większą efektywność i komfort obsługi w porównaniu ze zwykłymi szczypcami. Dodatkowo kształt rękojeści zabezpiecza przed przyciśnięciem palców.

Prace instalacyjne i naprawcze na rurociągach polegają głównie na łączeniu i kształtowaniu rur. W tym celu należy przyciąć rury do wymaganej długości. Dlatego żaden hydraulik podczas kompletowania swojego zestawu narzędzi nie może pominąć ręcznego obcinaka do rur miedzianych i ze stali nierdzewnej. Dzięki swojej konstrukcji obcinak krążkowy nie zmienia ani nie deformuje profilu rury podczas cięcia. Specjalna konstrukcja sprawia, że praca z tym narzędziem jest szybka i gwarantuje równe cięcie. Dzięki niewielkim wymiarom można go używać również w trudno dostępnych miejscach. Jest wyposażony w szerokie rolki, które lepiej utrzymują rurę w obcinaku podczas cięcia.

Materiały dla hydraulików oraz tanie narzędzia hydrauliczne — nie ma rzeczy, których nie znamy lub których nie testowaliśmy. Dlatego właśnie profesjonaliści ufają naszym usługom. Jako specjalistyczny sklep z narzędziami hydraulicznymi dokładnie wiemy, czego potrzebują na co dzień profesjonaliści. Z nami jesteś w najlepszych rękach, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem.