outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Oleje, smary, kleje i aerozole techniczne

Oleje, smary i aerozole techniczne to oferta skierowana głównie do zakładów przemysłowych i warsztatów samochodowych. Preparaty tego typu wspomagają działanie maszyn, pomagają utrzymać odpowiedni poziom konserwacji, bądź eksploatacji.

Podstawę naszej oferty w zakresie aerozoli technicznych stanowią produkty marki WD-40. Jest to preparat, który chroni metal przed rdzą i korozją, wnika pomiędzy nieruchome części, ułatwia wypieranie wilgoci i zapewnia smarowanie większości rodzajów elementów. Dzięki WD-40® łatwo usunąć dużo rodzajów zabrudzeń z szerokiej gamy powierzchni.

Główne zalety stosowania chemii przemysłowej w postaci aerozoli technicznych to: usuwanie wilgoci, zapobieganie rdzewieniu oraz przyśpieszenie osuszenia układów elektrycznych. Szybkie i bezproblemowe wnikanie pomiędzy stabilne elementy konstrukcyjne. Odpowiedni poziom smarowania, w celu usprawnienia działania urządzenia. Wyparcie z urządzenia/narzędzia oleju, brudu, tłuszczu oraz pozostałych uciążliwych zanieczyszczeń. Kompleksowa ochrona powierzchni metalowych przed rdzą i korozją. Niezwykle łatwe łatwe i wygodne stosowanie.

Stosowanie aerozoli technicznych zaleca się głównie do następujących zastosowań: narzędzia,  sprzęt ogrodowy, bieguny akumulatorów, świece zapłonowe, ramy rowerów, zamki i zawiasy w drzwiach, elektronarzędzia, silniki, alufelgi, rury wydechowe.

Posiadamy także ciekawy zestaw smarów, past i olei przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, które usprawniają, przyśpieszają proces produkcyjny. Są bezpieczne dla produktów żywnościowych, bezzapachowe, nietoksyczne, nie chłoną wody.

Aerozole, które oferujemy swoim Klientom poradzą sobie także z takimi wyzwaniami, jak: przeciek gazu, wykrywanie przecieków, czyszczenie hamulców i sprzęgieł, odrdzewianie, smarowanie, czyszczenie.

Dostępne są również koncentraty cytrusowe będące mieszanką rozpuszczalników i innych komponentów, które z łatwością usuwają oleje, smary, z różnych powierzchni. Przykładem takiego preparatu jest Just Orange, który jest bezpiecznym, ale silnym środkiem odtłuszczającym na bazie płynu cytrusowego. Przeznaczony do czyszczenia i odtłuszczania detali technicznych.