outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze hakowe, kołkowe i specjalne

Klucze hakowe posiadają charakterystyczne szczęki w kształcie haka. Posiada często ząbkowane szczęki co umożliwia mocny chwyt i co jest bardzo ważne doskonale radzi sobie z nakrętkami i śrubami mającymi zniszczone krawędzie, gdzie tradycyjne klucze nie są w stanie takiej śruby odkręcić. Szczęka górna jest ruchoma i umożliwia tym samym złapanie śruby lub rury o różnej średnicy (w roboczym zakresie klucza).

Klucze specjalne to klucze o szerokim spektrum zastosowań, między innymi do do gablot, urządzeń technicznych. 1 klucz do wielu różnych zastosowań. Podwójny, obracany mechanizm pozwala na 4 różne pozycje każdego klucza.

209.35 -29%
148.76
209.35 -29%
148.76
226.89 -29%
160.47
226.89 -29%
160.47
404.55 -30%
283.61
404.55 -30%
283.61

Profesjonalne klucze hakowe

Klucze hakowe są specjalnymi narzędziami do luzowania, dokręcania, odkręcania i mocowania nakrętek zabezpieczających. Składają się one z zaokrąglonej powierzchni oraz trzpienia i są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach: jako pojedyncze narzędzia uniwersalne lub do zadań specjalnych, jak np. klucze do nakrętek krzyżowo-otworowych. Klucze hakowe należą do narzędzi specjalnych, więc muszą być odpowiednio wysokiej jakości. Stanowią one także niezbędne wyposażenie każdego warsztatu. 

Klucze do rusztowań i nie tylko

W przemyśle i rzemiośle niektóre połączenia śrubowe są często wykonywane przy użyciu specjalnie zaprojektowanych elementów. W takich przypadkach, w których tradycyjne narzędzia osiągają granice swoich możliwości, klucze kombinowane idealnie nadają się do szybkiego i efektywnego odkręcania i dokręcania śrub. Z ich pomocą sprawnie i z łatwością uchwycisz śrubę z każdej strony, zmniejszając tym samym ryzyko jej uszkodzenia, co znacznie przyśpieszy i ułatwi wykonanie prac remontowych i instalacyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz klucze kombinowane od wielu producentów i w różnych rozmiarach, dzięki czemu wybierzesz model odpowiedni do swoich potrzeb.

Klucze kombinowane z grzechotką przydadzą Ci się do wykonania prac montażowych w trudno dostępnych miejscach. Z kolei klucze płasko-oczkowe krótkie umożliwią wygodną pracę w przypadku ograniczonej przestrzeni, np. głęboko umiejscowionej śruby.

Klucze łańcuchowe wyposażone są w łańcuch, którym szczelnie owinięty jest filtr oleju. Trzonek klucza łańcuchowego jest dodatkowo dźwignią, za pomocą której możesz sprawnie zwolnić filtr, a następnie samodzielnie go odkręcić. Cechą charakterystyczną modelu  łańcuchowego jest szeroki zakres regulacji jego wielkości.

Klucze regulowane oraz klasyczne hakowe są używane podczas pracy z przeciwnakrętkami lub różnymi osłonami. Nakrętki zabezpieczające są stosowane na rusztowaniach lub w ciężkich maszynach, dlatego są podstawowym wyposażeniem w rzemiośle i przemyśle. Klucze te są również często używane w warsztatach samochodowych np. do regulacji amortyzatorów w motocyklach i innych pojazdach. 

Klucze do zadań specjalnych 

Klucze hakowe są zadziwiająco elastycznymi narzędziami. Składają się z dwóch ramion i także należą do narzędzi specjalnych, które są używane tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania dotyczące precyzji i materiału, na przykład w motocyklach, gdzie często są instalowane nakrętki z dwoma otworami. W tej kategorii znajdziesz także klucze do specjalnych zastosowań, które często przydają się podczas pracy w warsztacie samochodowym. Czy to klucze przegubowe, czy klucze z paskiem zaciskowym idealne do filtrów samochodowych, krzyżowe do montażu kół — wybór w naszym sklepie jest całkiem spory. 

Narzedziowy24.eu to renomowany sklep internetowy z tanimi kluczami. Na naszej stronie znajdziesz szeroką gamę kluczy hakowych, kołkowych i specjalnych. Oferujemy hartowane klucze, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością. Przygotowaliśmy duży wybór kluczy i innych narzędzi ręcznych, które są niezbędne do profesjonalnej pracy w każdym warsztacie. Wspólną cechą wszystkich produktów jest wysoka jakość oferowana przez takich producentów jak CROMWELL, BAHCO, STAHLWILLE, BETA, FORUM, GEDORE,  i wielu innych renomowanych firm.