outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Miary

Jednym z podstawowych i najpopularniejszych narzędzi pomiarowych są po prostu miary. U nas znajdziesz wiele rodzajów miar od zwykłych miar kieszonkowych o długości 2m po bardziej profesjonalne w rozmiarach 30-50 metrów.

 

W naszej ofercie nie zabraknie zwykłych składanych miar 1-2 metrowych wykonanych z wysokiej jakości drewna, czy też przymiar kreskowy 1000 mm (39") oraz przymiar do pomiaru gwintu 0.4-6 mm.


Dostawcami miar są: BETACROMWELL, DEWALT oraz PRO. Wybór takich producentów świadczy o zachowaniu wysokich standardów produkcyjnych, co pozwala nam na oferowania najlepszych produktów dla naszych klientów.

127.31 -29%
89.93
127.31 -29%
89.93
217.83 -30%
153.57
217.83 -30%
153.57

Narzędzia pomiarowe, jak sama nazwa wskazuje, służą przede wszystkim do wykonywania precyzyjnych pomiarów, wyznaczania kątów oraz poziomu montowanych przedmiotów. Są niezastąpione, zarówno w trakcie wykonywania prac przez budowlańca-amatora, jak i fachowca w swojej dziedzinie. Bez wątpienia doceni je także stolarz, dla którego dobrze zebrana miara, to podstawa. Narzędzia pomiarowe sprawdzają się także w warsztatach kontroli jakości w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dzięki tego typu akcesoriom nie musisz już się martwić, że zadrży ci ręka, a kąt prosty stanie się kątem ostrym. 

Narzędzia pomiarowe  - miary zwijane 

Do najpopularniejszych narzędzi pomiarowych należą miary zwijane. To nic innego jak sztywny metr nawinięty na rolkę z systemem szybkiego blokowania. Dzięki niemu w łatwy sposób można odmierzyć odpowiednią długość. Miary zwijane zwykle wykonane są z cienkiej blachy o dużej giętkości, która chowa się do plastikowej obudowy. Zakończone są najczęściej haczykiem, rzadziej magnezem. Ich niewielki rozmiar pozwala na swobodne schowanie do kieszeni, dzięki czemu każdy budowlaniec może mieć ją zawsze „pod ręką”.

Narzędzia pomiarowe  - taśmy miernicze

Kolejnym istotnym narzędziem pomiarowym są taśmy miernicze. Można o nich powiedzieć, że są bardziej profesjonalną odmianą miary. Wykonuje się je z tkaniny szklanej lub metalu. Taśmy miernicze są zwykle korbką nawijane na zabudowany bęben. Ułatwiają one wykonanie zadania zarówno przy pracach wykończeniowych, jak i w przemyśle. 

Narzędzia pomiarowe  - miary składane

Dawniej obowiązkowym wyposażeniem domowej skrzynki z narzędziami były miary składane. Mimo że niektórym kojarzą się one z dzieciństwem i dziadkiem, który próbował coś naprawić w domu, to jednak do dziś znajdują one zastosowanie, i to nie tylko przy amatorskich pracach budowlanych. 

Miary składane, czy jak kto woli metrówki składane, ułatwiają mierzenie odcinków prostych i zgiętych. O dokładności pomiaru tego akcesorium decyduje klasa. Im niższa, tym dokładniej miarka mierzy. Ze względu na materiał, z którego są wykonane, możemy je podzielić na: 

stalowe miary;

drewniane miary. 

Narzędzia pomiarowe  - dlaczego warto kupować u nas?

Szukając narzędzi pomiarowych, pamiętaj, aby zwracać uwagę na ich jakość. Zwykle najlepiej sprawdzają się akcesoria wykonane z wysokiej jakości surowców, których w naszym sklepie nie brakuje. 

Szukając odpowiednich miar składanych, taśm mierniczych, czy miar zwijanych warto stawiać na sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy są gwarantem jakości oraz tego, że raz kupione akcesorium będzie służyło nam na lata. My o tym doskonale wiemy, dlatego naszym Klientom oferujemy to, co najlepsze!

W naszym sklepie online kupisz wszystko, co niezbędne, aby twoja narzędziownia była w pełni wyposażona!