outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Statywy magnetyczne

W tej kategorii można znaleźć statywy magnetyczne do czujników oraz akcesoria tj. pokrętła kombinowane, podstawy pryzmatyczne do statywu, kolumny proste lub składane czy statywy dźwigniowe.


Poręczne i użyteczne statywy magnetyczne pozwalają na mocowanie czujników zegarowych i tym podobnych. Istnieje możliwość zainstalowania statywu zarówno do płaskich, jak i okrągłych elementów.


Posiadamy towary od wiodących producentów, tj. CROMWELL, czy DRAPER. Jeżeli jednak nie znaleźli Państwo odpowiedniego statywy online, proszę skontaktować się z nami. Z pewnością znajdziemy w naszej bazie produktowej, bądź u dostawców odpowiedni model.

Statywy magnetyczne, czyli niezbędne wyposażenie do czujnika zegarowego

Przy pracy w warsztacie, zakładzie przemysłowym czy też w laboratorium niezwykle ważna jest precyzja pomiaru. Aby dokładnie zmierzyć interesujące Cię wartości, takie jak poprawność wzajemnego położenia elementów, ich kąt nachylenia, równoległość czy też nieprawidłowość geometryczną, warto wyposażyć się w najwyższej jakości narzędzia pomiarowe. Niekiedy jednak nawet najlepsze przyrządy nie będą w pełni użyteczne bez odpowiedniego wyposażenia i akcesoriów. Tak właśnie jest w przypadku czujników zegarowych, które do przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów potrzebują umieszczenia w odpowiednim statywie magnetycznym.

Kto powinien zaopatrzyć się w statywy do czujników?

Statywy magnetyczne do czujnika zegarowego zapewniają mu stabilność i umożliwiają pracę zgodnie z jego przeznaczeniem. Narzędzia te są więc niezbędnym elementem wyposażenia miedzy innymi warsztatów samochodowych, zakładów przemysłowych i produkcyjnych czy też laboratoriów. Statyw taki przyda się także każdemu, kto chce samodzielnie wykonać pomiary, na przykład podczas naprawy czy też sprawdzenia stanu technicznego samochodu. Odpowiednio użyte narzędzia pozwolą Ci bowiem między innymi na wyznaczenie bicia piasty i tarczy, kontrolę poprawności wzajemnego położenia elementów czy też na dokonanie pomiarów tarcz hamulcowych.

Statywy magnetyczne do czujników zegarowych dostępne w naszej ofercie można zamontować w wielu miejscach, co znacznie ułatwi pracę. Aby wybrać narzędzie odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb warto jednak zapoznać się z ofertami narzędzi różnych modeli i firm. Statywy do czujników różnią się od siebie między innymi liczbą powierzchni magnetycznych czy też uciągiem. Różne modele oferują także inne możliwości regulacji. Warto więc zastanowić się, jak będą używane Twoje narzędzia. Większa liczba powierzchni i większy uciąg magnetyczny zapewni bowiem możliwość zainstalowania statywu w wielu pozycjach, nawet w mało dostępnych miejscach.

Sklep ze statywami magnetycznymi – niezawodne rozwiązania w atrakcyjnej cenie

Nasz sklep ze statywami magnetycznymi ma w ofercie wysokiej jakości narzędzia, które zagwarantują precyzję pomiaru. Co ważne, wszystkie statywy są bardzo stabilne i zapewniają możliwość dokładnego ustawienia. Ich montaż jest bardzo łatwy i szybki, natomiast siła chwytu magnesu zapewni, że czujnik nie przesunie się ani nie spadnie w trakcie pracy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pomiar został poprawnie przeprowadzony. Jakość wykonania oferowanych narzędzi zapewni, że kupione w naszym sklepie statywy do czujników będą sprawne i stabilne przez długi czas.

W naszej ofercie dostępne są także części do statywów magnetycznych. Znajdziesz tu między innymi podstawy o dużym naciągu magnetycznym oraz pokrętła kombinowane, które gwarantują dużą stabilność. Dostępne są także kolumny proste i składane, które zapewniają możliwość dokładnego ustawienia czujnika. Wiemy, że precyzyjność pomiaru jest niezwykle istotna chociażby przy diagnozowaniu usterek, dlatego dbamy o to, by wszystkie narzędzia dostępne w naszej ofercie były jak najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Kupując w naszym sklepie zarówno tanie statywy magnetyczne jak i te przeznaczone do specjalistycznego stosowania masz pewność, że otrzymasz produkt, który sprawdzi się w każdych okolicznościach i sprawi, że Twoja praca będzie znacznie łatwiejsza.