outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pistolety odmuchowe i lakierniczne

Pistolety do przedmuchiwania sprężonym powietrzem to narzędzia pneumatyczne nazywane potocznie pistoletem odmuchowym. Tego typu narzędzie jest niemalże niezastąpione w każdym zakładzie produkcyjny, warsztacie, hali montażowej itp. Zazwyczaj pistolety odmuchowe używane są do usuwania cieczy, wiórów, pyłów w trakcie produkcji lub montażu. Wyposażone zwykle w dysze standardowe, zdarzają się również dołączane do narzędzia dysze, tzw. "pieprzniczki" z wieloma otworami.

 

Pistolety powietrzne

Pistolety do przedmuchiwania sprężonym powietrzem wykonane są z odpornego na uderzenia, zabrudzenia oraz wycieki specjalnego materiału (np. żywicy acetalowej), która charakteryzuje się odpowiednim poziomem wytrzymałości do prac przemysłowych. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pistoletów odmuchowych, których korpus wykonano z aluminiowy. Tego typu pistolety odznaczają się najwyższym stopniem wytrzymałości.

 

Bezpieczne pistolety pneumatyczne

W ofercie odnajdziecie Państwo także poręczne pistolety odmuchowe z teleskopową dyszą, którą można sterować w zależności od potrzeby. Ciekawym i często bardzo przydatnym rozwiązaniem jest praca z pistoletami, które mają możliwość regulacji strumienia powietrza, w zależności od substancji, którą chcemy usunąć.

Pistolet do przedmuchiwania 1949F BETA
Pistolet do przedmuchiwania 1949F BETA
Produkt niedostępny
ZESTAW DO KOMPRESORA 5 SZT. N/NUP69
ZESTAW DO KOMPRESORA 5 SZT. N/NUP69
Produkt niedostępny