outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Oleje i pasty do obróbki metali

Oleje i pasty do obróbki metali to podkategoria, w której znajdują się: oleje do gwintowania i wiercenia, płyny antyodpryskowe, pasty do obróbki metali, smary, chłodziwa oraz inne środki smarne.

Trzon naszej oferty w tym zakresie stanowią produkty marki ROCOL: RTD Liquid, RTD Compound, Anti-Seize. Środki smarne Rocol są znane i cenione w świecie rozwiązań przemysłowych, gdzie produkcja nie może się odbyć bez takich działań jak: rozwiercanie, gwintowanie i wiercenie. Główne zadanie tego typu środków polega na zmniejszaniu tarcia na krawędzi skrawającej, co gwarantuje doskonałą wydajność oraz wykończenie powierzchni, a co za tym idzie oszczędność kosztów. Produkty marki Rocol to niemalże obowiązkowe środki smarne dla wszystkich warsztatów mechanicznych, narzędziowni i działów utrzymania ruchu.

Pasty i oleje Sherwood to linia środków ułatwiających gwintowanie, skrawanie. Odznaczają się łagodnym zapachem, odpowiednio przylegają do narzędzia i do elementu obrabianego, czym ułatwiają pracę. Dostępne w opakowaniach: 500g, 500ml oraz 5L.

W sprzedaży znajdują się także rozpuszczalne oleje do cięcia metali, a wśród nich: stali nierdzewnej, aluminium, metali lotniczych. Oleje tego typu zapewniają wysoki stopień smarowania maszyn, przeznaczone są dla szerokiej gamy operacji obróbkowych. Ekonomiczne 20L opakowania gwarantują długą, komfortową pracę i podwyższenie ekonomii pracy.