outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia skrawające

Narzędzia skrawające to produkty przeznaczone do obróbki ubytkowej, która polega na skrawaniu drobnych fragmentów obrabianego materiału, potocznie nazywanych wiórami. Charakterystyczny dla tego typu narzędzi jest klinowy kształt części roboczej zwany ostrzem skrawającym.

Narzędzia do obróbki metalu

W naszej ofercie nie zabraknie narzędzi skrawających przeznaczonych do obrabiarek sterowanych manualnie oraz numerycznie. Wśród nich zachęcamy do zapoznania się z następującymi produktami: frezy krawędziowe, frezy VHM, frezy, wiertła specjalne i akcesoria, gwintowniki i pokrętła, głowice frezarskie, korpusy frezarskie, narzynki i pokrętła, noże tokarskie, otwornice i akcesoria, płytki wieloostrzowe, wiertła do metalu, wiertła i dłuta do betonu, wiertła kobaltowe, wiertła rurowe (trepanacyjne), wiertła stożkowe, zestawy gwintowników i narzynek, zestawy wierteł calowych, zestawy wierteł metrycznych.

Mają na uwadze klasyfikację narzędzi skrawających możemy je podzielić na kilka grup ze względu na sposobów obróbki: noże, frezy, przeciągacze, gwintowniki, narzynki, piły, wiertła, rozwiertaki, ściernice. Kolejna podgrupa to podział według rodzajów obróbki: do obróbki zgrubnej (zdzieraki), wykańczającej (wykańczaki). Istotny jest także sposób kształtowania powierzchni, a wśród tego podziału znajdziemy narzędzia skrawające: zwykłe, kształtowe, obwiedniowe. Ważny jest rodzaj napędu, który pozwala podzielić narzędzia skrawające na: ręczne i maszynowe. Ostatnia podgrupa dotyczy klasyfikacji według powszechności zastosowania, wyróżniając narzędzia: uniwersalne (zwykle znormalizowane) oraz specjalne.

Profesjonalne narzędzia skrawające

O jakość i niezawodność oferowanych przez nas narzędzi skrawających dbają światowej sławy marki zajmujące się branżą narzędzi skrawających, do których możemy zaliczyć następujących producentów: Bahco, Beta, Cromwell, Draper, Fanar, Tungaloy, YG-1.

Narzędzia do skrawania metalu

Wykorzystanie odpowiednich narzędzi skrawających w zastosowaniach przemysłowych pozwala na obróbkę materiałów uzyskując wysokie parametry technologiczne, co niewątpliwie sprzyja podniesieniu wydajności obróbki i zmniejszeniu jej kosztów. Zastosowanie profesjonalnych i dobrze dobranych narzędzi to także gwarancja wysokiej jakości estetycznej produktu końcowego.


Produkty widoczne w sklepie do zaledwie niewielka cześć naszej kompleksowej oferty dotyczącej narzędzi skrawających, zachęcamy do składania zapytań ofertowych, a nasi specjaliści z pewnością zaproponują Państwu określony produkt na preferencyjnych warunkach.

76.90 -59%
31.37
76.90 -59%
31.37