outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wkrętaki dynamometryczne

Wkrętaki dynamometryczne elektryczne

Wkrętaki dynamometryczne BETA 583 to wysokiej jakości, profesjonalne narzędzia dynamometryczne dla najbardziej wymagających użytkowników. Wkrętaki dynamometryczne wyposażone zostały w sprzęgło poślizgowe, mogą być używane w obydwu kierunkach, gwarancją wysokiej precyzji jest dokładność na poziomie +/-6%. Zgodność z normami: UNI EN 26789, ISO 6789.

Sklep z wkrętakami dynamometrycznymi

Wkrętaki dynamometryczne TORSIOMAX Stahlwille to narzędzia przeznaczone do dokręcania śrub z kontrolowanym momentem obrotowym w cN·m i in·lb. Umożliwiają pracę w obu kierunkach. Zastosowanie sprzęgła przeciwprzeciążeniowego zapobiega przekroczeniu ustawionej wartości. Odpowiednio wyprofilowana rękojeść pozwala na pewne przenoszenie momentu obrotowego. Każdy produkt z tej serii jest certyfikowany. Precyzja działania na poziomie +/-6%.

Dzięki sprzętowi, jakim jest wkrętak dynamometryczny, zyskasz pewność, że żadna wkręcana przez Ciebie śruba nie będzie za słabo ani za mocno dokręcona. Niezwykła precyzja zapewniana przez te narzędzia na pewno zostanie doceniona przez specjalistów zajmujących się naprawą pojazdów i serwisowaniem różnych urządzeń.

2246.23 -29%
1584.06
2246.23 -29%
1584.06