outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • O nas

 sklep z narzędziami

Dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce generuje coraz nowsze obszary sprzedaży internetowej, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom konsumentów.  Branża przemysłowa również nie pozostaje w tyle. Z tego względu mamy przyjemność zaprezentować Państwu stronę narzedziowy24.eu – czyli profesjonalny oraz nowoczesny sklep internetowy z narzędziami,  którego operatorem jest EKPO Sp. z o.o.

sklep z narzędziami

Nasz asortyment

Tworząc narzedziowy24.eu naszym celem było to, aby zarówno domowy majsterkowicz, jak i zawodowy profesjonalista odnalazł w nim niemal wszystko to, czego potrzebuje.

Z tego względu nasza oferta produktowa jest niezwykle szeroka, obejmując przykładowo artykuły z kategorii: narzędzia pneumatyczne, narzędzia dynamometryczne, narzędzia ścierne i tnące, narzędzia skrawające, narzędzia nieiskrzące, narzędzia ręczne oraz narzędzia pomiarowe.


Asortyment naszego sklepu obejmuje także wiele akcesoriów i dodatków, które realnie ułatwiają oraz wspomagają pracę różnorodnych zakładów przemysłowych, magazynów, fabryk, narzędziowni, warsztatów, itp.

Warto dodać, że nasza szeroka oferta obejmuje najwyższej jakości artykuły pochodzące od kilkudziesięciu sprawdzonych i zaufanych producentów, dając Państwu gwarancję trwałości i bezpiecznego użytkowania przez długi czas.

narzędzia - sklep internetowy

Coś dla łowców okazji

Ponad 15 lat doświadczenia w branży nauczyło nas, że wielu konsumentów odwiedza sklep internetowy, poszukując ciekawych, rabatowych ofert cenowych, zwłaszcza gdy dopiero zaczynają przygodę z majsterkowaniem i nie chcą przepłacać za sprzęt, który nie wiadomo, jak długo zechcą użytkować.

Dla takich osób idealnym rozwiązaniem jest outlet, który prowadzi nasz sklep z narzędziami. Odnaleźć można tam wysokiej jakości produkty z końcówek serii, w mocno obniżonych cenach, które pozwolą doposażyć, a nawet wyposażyć nie jednego amatora czy profesjonalistę w niezbędne narzędzia, akcesoria i dodatki.

Zamówienia i ich realizacja

Oferta sklepu internetowego z narzędziami - narzedziowy24.eu przeznaczona jest zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych.

Kupując w naszym sklepie narzędzia dla przemysłu czy narzędzia dla fabryk, klienci mogą składać zamówienia za pomocą platformy sklepowej, ale także poprzez pocztę e-mail.

Na każdym etapie dokonywania zakupów nasi wyspecjalizowani doradcy służą profesjonalną poradą i pomocą. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zarówno sam proces zakupowy, jak i logistyczne czynności związane z dostawą przebiegały jak najbardziej sprawnie i bez zakłóceń, pozwalając Państwu szybko otrzymać swoje zamówienie.

Przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać

Wyposażenie zakładów przemysłowych czy fabryk wielu osobom wydaje się niezwykle kosztownym przedsięwzięciem. My jednak obalamy ten mit, bowiem nasze profesjonalne narzędzia dla przemysłu i fabryk oferujemy zawsze w atrakcyjnych cenach, które możliwe są dzięki długoletniej i udanej współpracy z kilkudziesięcioma producentami.

Naszą dewizą od początku naszej działalności była satysfakcja klientów i stawianie na wysoką jakość zarówno oferowanych do sprzedaży produktów, jak i obsługi  klientów.

Szeroka wiedza, rzetelność, gotowość do pomocy – to cechy idealnie opisujące kadrę, która tworzy nasz sklep internetowy z narzędziami. Każdego dnia staramy się, aby nasze podejście do klienta było profesjonalne, ale nieszablonowe, aby zadowolenie z dokonanych zakupów były czymś oczywistym.

Wszystkim Klientom dziękujemy za korzystanie z naszych usług i zapraszamy do dalszej owocnej współpracy.

narzedziowy24.eu - sklep z narzędziami
o sklepie narzedziowy24.eu
narzedziowy24.eu - o firmie