outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy narzędziowe

Wśród Zestawów narzędzi odnaleźć można między innymi: zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych czy szczękowych, otwornic oraz zestawy uniwersalne. Proponujemy też zestawy do wózków warsztatowych, narzędzi dedykowanych warsztatom samochodowym czy dla elektryków.

Wśród producentów znaleźć można wiele renomowanych marek takich jak: BAHCO, BETA, CROMWELL, DRAPER, GEDORE, STAHWILLE.

Jeżeli nie odnaleźli Państwo odpowiedniego zestawu narzędzi, prosimy o kontakt, z pewnością będziemy mogli zaproponować indywidualną ofertę z naszej bogatej bazy produktowej.

Wykonywanie drobnych czynności jako majsterkowicz, jak i praca w profesjonalnym warsztacie mają jedną wspólną cechę – do obu z nich wymagane są odpowiednie narzędzia. Bez tego naprawy będą mozolne, nieefektywne, a często także mogą stwarzać niepotrzebne zagrożenie dla użytkownika. Z pomocą przychodzą komplety narzędzi, które z jednej strony zwiększają komfort i tempo wykonywanych prac, z drugiej pozwalają na utrzymanie porządku pośród swojego sprzętu – którego w dzisiejszym czasie nie brakuje.

Komplety narzędziowe – kompleksowe wyposażenie domowego i profesjonalnego warsztatu

Przeprowadzanie dziś jakichkolwiek napraw, czy to w domowym zaciszu, czy w warsztacie mechanicznym, wiąże się niejednokrotnie z koniecznością wykorzystywania zróżnicowanych narzędzi, o wielu rozmiarach. To z kolei sprawia, że zapanowanie nad chaosem wśród własnego sprzętu jest trudne – klucze czy wiertła położone w różnych miejscach trudno je odnaleźć, gdy są naprawdę potrzebne. Rozwiązaniem tego problemu jest dobrze dobrany i przemyślany zestaw narzędziowy. Za sprawą tego typu kompletu możliwe jest błyskawiczne znalezienie odpowiedniego rodzaju i rozmiaru klucza i natychmiastowe rozpoczęcie prac.

Zestawy narzędzi – klucz do efektywnej pracy

Bezapelacyjnie największą zaletą kompletów narzędziowych jest to, że pozwalają one, za sprawą jednej walizki, zyskać dostęp do potrzebnych w danym momencie narzędzi. Konieczne jest rozkręcenie czy dokręcenie śrub o wielu średnicach? Nic prostszego, zestaw kluczy płasko-oczkowych rozwiąże ten problem. Trzeba nawiercić kilka różnych dziur? Komplety wierteł temu zaradzą. Wśród kompletów można też znaleźć zestawy dedykowane dla konkretnych zawodów – dla elektryków i elektroników czy dla mechaników warsztatów samochodowych. 

Osoby, które potrzebują jednej walizki z wieloma typami narzędzi, także mogą spać spokojnie, inwestując w uniwersalny zestaw narzędzi, w którym znajdują się wkrętaki, klucze, szczypce, grzechotki czy młotki do różnych zastosowań. Wszystkie te – i wiele więcej! – produkty znajdziesz w sklepie narzedziowy24.eu – jako sklep z zestawami narzędzi oferujemy bogaty wybór sprzętu z tej grupy. Wśród dostępnych producentów znaleźć możesz renomowane marki, takie jak BAHCO, BETA, CROMWELL, DRAPER, GEDORE czy STAHWILLE. 

Zestawy kluczy – wartość, jakość i długi czas eksploatacji

Dobre zestawy narzędzi cechuje wysoka jakość wykonania. Do ich wytworzenia wykorzystywane są wytrzymałe materiały i stopy metali, które gwarantują wydajną i bezpieczną dla użytkownika pracę, a także bardzo długi czas eksploatacji. Co więcej, możliwość schowania narzędzi do jednej walizki to nie tylko ułatwienie – to także kolejny sposób na wydłużenie żywotności narzędzi. Sprzęt skryty w bezpiecznej skrzyni nie jest narażony na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne, w tym wilgoć, która jest w stanie w krótkim czasie doprowadzić do przerdzewienia niechronionych kluczy czy wierteł.