• Kategorie
  • Parametry
  • Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia dynamometryczne to szeroka gama produktów, które odpowiadają za precyzyjne dokręcanie z właściwym momentem siły. W ten sposób unikniemy przeciągnięcia śruby i zapewnimy sobie dokręcenie zgodne z wytycznymi dla danego pojazdu lub urządzenia. Podczas zakupu określonego narzędzia dynamometrycznego należy zwrócić uwagę głównie na rozmiar uchwytu oraz moment obrotowy. Zważywszy na kierowanie oferty głównie do profesjonalistów, nasz asortyment bazuje na czołowych producentach, takich jak: Beta, Draper, Gedore, Stahlwille.


Profesjonalne klucze dynamometryczne

W naszej bogatej ofercie narzędzi dynamometrycznych nasi Klienci odnajdą następujące produkty: akcesoria dynamometryczne, grzechotki dynamometryczne, klucze dynamometryczne, mierniki momentu, pokrętła dynamometryczne i akcesoria, wkrętaki dynamometryczne oraz wzmacniacze momentu.

Akcesoria dynamometryczne to szeroka gama produktów, które będą przydatne dla osób pracujących na co dzień z narzędziami dynamometrycznymi. Wśród nich znajdują się oprzyrządowanie do kluczy dynamometrycznych, przekładnie planetarne, stanowiska do sprawdzania kluczy dynamometrycznych oraz wskaźniki kąta.

Grzechotki dynamometryczne wymienne grzechotki wtykowe do kluczy dynamometrycznych. Mechanizm zatrzaskowy Quick Release umożliwia szybkie i łatwe mocowanie wymiennych końcówek w gnieździe klucza.


Narzędzia do precyzyjnego dokręcania

Klucze dynamometryczne przeznaczone do dokręcania i odkręcania śrub oraz nakrętek z precyzyjnie określoną siłą. Odpowiednio wybrany moment obrotowy pozwala na bardzo dokładną pracę. W ofercie można znaleźć: klucze dynamometryczne mechaniczne, klucze dynamometryczne wskazówkowe, klucze dynamometryczne łamane, klucze dynamometryczne zegarowe, klucze dynamometryczne elektroniczne, klucze dynamometryczne kątowe. Różnorodność oferty pod względem asortymentu i ceny sprawia, że jest ona skierowana do szerokiego grona odbiorców.

Mierniki momentu są to urządzenia używane podczas dokręcania elementów w maszynach i pojazdach mechanicznych, w tych przypadkach istotna jest wartość tego momentu w dokręcanym podzespole. Oferowane mierniki mają możliwość automatycznego sprawdzenia zgodności z normą ISO 6789.

Pokrętła dynamometryczne i akcesoria oferowane pojedynczo, w zestawach z głowicami, głowice z mechanizmem zapadkowym, głowice z kluczem oczkowym, głowice z kluczem płaskim, głowice z zabierakiem, uchwyty do bitów.

Wkrętaki dynamometryczne umożliwiają dokręcanie śruby do wybranego wcześniej momentu. Produkt tego typu wyposażony jest w mikrometryczny styl regulacji, dzięki temu odznacza się wysokim poziomem precyzji. Słyszalne i odczuwalne kliknięcie daje wyraźny sygnał na osiągnięcie momentu skręcającego.

Wzmacniacze momentu to produkt pozwalający uzyskać wysoki moment obrotowy w łatwy i szybki sposób w trakcie dokręcania śrub z prawym oraz lewym gwintem. Ponadto wzmacniacz momentu pozwala na odkręcanie i dokręcanie śrub z dużą siłą. W przypadku zastosowaniu przekładni planetarnej można uzyskać wysokie przełożenie momentu.