outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Szczypce tnące boczne i czołowe

Szczypce tnące boczne i czołowe wykorzystywane są przede wszystkim do przecinania drutów, przewodów, opasek i innych. Ze względu na umiejscowienie krawędzi tnącej prostopadle lub równolegle do ramion szczypiec rozróżniamy szczypce boczne lub czołowe.

Czasami niektóre prace wymagają dużej ostrożności i precyzji. Gdy w grę wchodzi na przykład praca z kablami należy zachować dużą czujność. Warto przemyśleć przy tej okazji to, które szczypce tnące czołowe, czy też nożyce do kabli zechcemy wybrać.

W takich przypadkach warto dobrze przemyśleć też, chociażby to, jakie szczypce do cięcia przewodów wybieramy. Nie każdy sklep internetowy ze szczypcami będzie bowiem oferował równie wysokojakościowe produkty. Na szczęście trzeba powiedzieć, że są też takie szczypce tnące, które można polecić w ciemno. Nalezą do nich z pewnością szczypce tnące boczne Yato oraz szczypce tnące Knipex. Takie szczypce dla elektroników pozwolą na udaną pracę także w warunkach wysokonapięciowych.

Czasem też nawet tanie szczypce tnące mogą się sprawdzić w prowadzonych pracach. Wiele zależeć tu będzie od indywidualnych potrzeb, więc najlepiej zapytać o ten wybór ekspertów.

Zobacz też inne dostępne w ofercie szczypce i pęsety.