outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BETA

Narzędzia BETA

Firma BETA to legenda włoskich narzędzi jej historia sięga 1923 roku, kiedy to Alessandro Ciceri powołał do życia przedsiębiorstwo “Alessandro Ciceri & Figli” wytwarzające odlewy z żelaza i stali. Oferta BETY w zakresie narzędzi ręcznych to: stanowiska narzędziowe, wózki, zestawy narzędzi, brzeszczoty, piły, znaczniki, klucze, szczypce, wkrętaki, narzędzia udarowe, narzędzia pneumatyczne, ściągacze, akcesoria do lin i zawiesi, narzędzia dla warsztatów samochodowych.

# Co to jest outlet narzędziowy?

49.16 -14%
42.15
49.16 -14%
42.15

 

W świecie narzędzi ręcznych i warsztatowych istnieją marki, które przez lata zdobywały uznanie oraz zaufanie profesjonalistów. Jedną z nich jest producent narzędzi Beta będący synonimem jakości i niezawodności. Poznaj więc historię tej wyjątkowej marki, a także dowiedz się, dlaczego narzędzia warsztatowe Beta są wybierane przez specjalistów na całym świecie.

 

Narzędzia ręczne Beta – tutaj wszystko się zaczęło

Historia firmy Beta rozpoczyna się w 1923 roku, kiedy to Alessandro Ciceri postanowił założyć odlewnię żelaza i stali we Włoszech. Początki były skromne, ale założyciel miał wizję oraz pasję, które pozwoliły mu przetrwać trudne czasy i wprowadzić w 1939 roku na rynek pierwsze narzędzia ręczne Beta. Po zakończeniu II wojny światowej firma przeszła prawdziwą transformację, stając się jednym z liderów w produkcji narzędzi ręcznych i warsztatowych.

 

Ekspansja i rozwój

Sukces na lokalnym rynku włoskim zaowocował ekspansją w latach  60. XX wieku na rynki europejskie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz nieustannemu dążeniu do doskonałości, narzędzia warsztatowe Beta zyskały uznanie na całym świecie. Polski oddział założony kilka lat później, stał się jednym z sześciu kluczowych europejskich centrów dystrybucji marki, świadcząc o jej renomie i uznaniu wśród profesjonalistów. Poza naszym krajem produkty dostarczane są do USA, Brazylii, Australii oraz Chin.

 

Produkty dla profesjonalistów

Beta to nie tylko producent narzędzi, ale przede wszystkim marka słuchająca potrzeb swoich klientów. Mechanicy, elektrycy, stolarze i wielu innych specjalistów na całym świecie ufają jakości produktów od producenta narzędzi Beta. Firma oferuje szeroką gamę narzędzi, od prostych kluczy, przez zaawansowane narzędzia elektryczne, po innowacyjne rozwiązania dla warsztatów. Jednak to nie tylko jakość produktów sprawia, że Beta jest tak ceniona wśród profesjonalistów.

Firma jako pierwsza we Włoszech zrozumiała moc marketingu sportowego i zainicjowała ideę sponsoringu imprez sportowych w latach 70-tych. W 1975 roku, marka „Beta” zadebiutowała w wyścigach samochodowych podczas austriackiego Gran Prix. Był to moment, kiedy świat zobaczył pomarańczowy pojazd Beta Utensili March prowadzony przez Vittorio Brambillę, który odniósł zwycięstwo i przyniósł chwałę marce. Od tamtej pory, firma nieustannie angażuje się w różne imprezy, od wyścigów rowerowych, przez samochodowe, aż po wyścigi motocyklistów. Te zwycięstwa w sportach motorowych są dowodem na to, że narzędzia Beta są niezawodne nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

 

Gdzie kupić narzędzia Beta?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można nabyć narzędzia Beta, odpowiedź znajdziesz w sklepie narzedziowy24.eu. Szeroki asortyment produktów od kluczy i śrubokrętów, po zaawansowane narzędzia elektryczne oraz pneumatyczne z pewnością Cię zaskoczy.

Nasz sklep jest miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z pasją, a każdy zakupiony produkt to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności. Wybierając te narzędzia masz pewność, że otrzymujesz oryginalne wyroby, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, niezależnie od tego, czy są to mechanicy, elektrycy czy entuzjaści majsterkowania.