outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne stanowią podstawową ofertę dla każdego sklepu oferującego narzędzia. Nasz sklep dostarczy Państwu solidne rozwiązania głównie dla zastosowań przemysłowych. Każdy warsztat, fabryka, narzędziownia, bądź dział utrzymania ruchu znajdzie u nas: adaptery, grzechotki, klucze a wśród nich: klucze płaskie dwustronne, klucze szwedzkie, klucze francuskie, klucze oczkowe proste i wygięte, klucze nasadowe boczne, klucze nasadowe fajkowe, klucze nasadowe z przegubem i typu T, klucze nasadowe kątowe i rurowe, klucze nasadowe proste z rękojeścią, klucze trzpieniowe typu T, klucze trzpieniowe kątowe, klucze trzpieniowe kątowe z rękojeścią, klucze z mechanizmem zapadkowym, klucze płaskie nastawne, klucze hakowe, kołkowe i specjalne, klucze płasko-oczkowe, klucze płaskie jednostronne, klucze oczkowe dwustronne, klucze czernione, klucze szczękowe, klucze grzechotkowe, klucze imbusowe, a także latarki i lampy, lupy, lusterka inspekcyjne, młotki, narzędzia do cięcia i piłowania, narzędzia do pobijania, narzędzia do rur, narzędzia INOX, narzędzia nieiskrzące, narzędzia w izolacji, nasadki i akcesoria, nitownice, pilniki, podnośniki, przecinaki, przebijaki i wycinaki, szczypce, szczypce tnące i pęsety,ściągacze, wkrętaki i końcówki wkrętakowe, wybijaki, punktaki i kliny, części do narzędzi, zestawy narzędziowe.

Narzędzia ręczne warsztatowe

Narzędzia ręczne, które oferujemy pochodzą od liderów rynku z tego segmentu, do których należą: Bahco, Beta, Cromwell, Draper, Gedore, Knipex, Milwaukee, Pferd, Stahlwille. Z tego powodu jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy świadczyć usługi handlowe na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości narzędzia to nie tylko komfort pracy, minimalizacja przestojów, czy też zwiększona wydajność, to przede wszystkim bezpieczeństwo i gwarancja niezawodności.

Budowlane narzędzia ręczne

Łatwość użytkowania i pewność chwytu narzędzi ręcznych jest niezwykle istotna dla przemysłu, w którym liczy się głównie jakość i wydajność. Ergonomiczny uchwyt, odpowiednie, wytrzymałe stopy stali, precyzja wykonania to niewątpliwe atuty, które sprawiają że narzędzia ręczne dostępne w naszym sklepie posłużą przez długi czas.