outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Olejarki, lejki i smarownice

Olejarki oraz smarownice są niezbędne wszędzie tam gdzie konieczne jest nasmarowanie wszystkich węzłów czy powierzchni tarcia. Przeznaczone są do precyzyjnego smarowania małych i trudno dostępnych miejsc. Oraz aplikowanie pod ciśnieniem. W śród takich urządzeń mamy także smarownice dźwigniowe ze zbiornikiem, przewodem oraz końcówką (pistoletem).

 

Znajdziemy również takie akcesoria jak cyfrowy licznik przepływu oleju, pistolety z elastyczną końcówką, teleskopowa ssące tuby a także ruchome ociekacz na zużyty olej ze zbiornikami.

Wytrzymałość i praktyczność – najlepsze nalewaki warsztatowe, olejarki motocyklowe i olejarki do maszyn

Wszystkie profesjonalne warsztaty, narzędziownie czy też fabryki muszą być wyposażone w odpowiednie narzędzia do smarowania oraz do przechowywania oleju. Przyrządy takie są również niezwykle pomocne dla każdej osoby, która samodzielnie wykonuje naprawy własnego samochodu, motoru lub na przykład maszyny rolniczej. By mieć pewność, że narzędzia te są odpowiedniej jakości i nie zawiodą Cię w nieoczekiwanym momencie, warto wybrać produkty sprawdzonych firm. Takie właśnie przyrządy można znaleźć w naszym sklepie internetowym. W asortymencie znajdziesz zarówno olejarki do maszyn, smarownice i nalewaki, jak również miski, miarki i lejki do oleju. Oferujemy także niezbędne akcesoria, jak na przykład wężyki do smarownicy czy też wysokiej klasy liczniki przepływu oleju.

Dostępne w naszym sklepie nalewaki warsztatowe są bardzo wytrzymałe i zapewniają wygodę pracy. Dzięki dobrze przemyślanym rozwiązaniom, takim jak praktyczne lejki czy przykręcane pokrywki, sprawdzą się w każdych warunkach. Dodatkowo w naszym sklepie znajdują się nalewaki o rozmaitej pojemności oraz z różnymi podziałkami (w litrach i galonach), co znacznie ułatwi dozowanie i pozwoli znaleźć rozwiązanie odpowiednie do każdej potrzeby.

W naszej ofercie znajdują się także olejarki motocyklowe oraz takie, które są specjalnie przystosowane do maszyn. Dostępne są narzędzia w różnych kształtach, wykonane zarówno z blachy ocynkowanej jak i z tworzywa. Oferujemy olejarki z elastycznymi lub sztywnymi wylewkami, a także takie, które dają możliwość ich wymiany. Dzięki naszej szerokiej ofercie na pewno uda się także dobrać pojemność przyrządu do Twoich potrzeb. Co ważne, oferowane przez nas olejarki są bardzo praktyczne i stabilne, a także odporne na działanie olejów, benzyny i kwasów.

Miarki, miski i lejki do oleju, które zagwarantują precyzję i wygodę

Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy niezmiernie ważne jest zaopatrzenie się w wysokiej jakości miarki, miski i lejki do oleju. Narzędzia te pozwolą Ci na precyzyjne odmierzanie i nalewanie płynów. W naszej ofercie znajdziesz odporne miski do oleju, a także miarki do oleju o różnych pojemnościach. Oferujemy narzędzia wykonane z polietylenu, polipropylenu oraz blachy ocynkowanej, dzięki czemu na pewno uda się dobrać produkt dopasowany do każdych potrzeb. Pojemniki są odporne na działanie benzyny i oleju oraz posiadają podziałki ułatwiające pracę.

By zapewnić sobie wygodę, warto także zaopatrzyć się w oferowane przez nas bardzo wytrzymałe lejki do oleju. Dzięki temu, że w ofercie mamy dostępne lejki o różnej pojemności, zarówno z prostymi, wygiętymi  i elastycznymi rurami, a także z sitkiem i bez sitka na pewno uda się dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Smarownice ręczne, liczniki przepływu oleju i akcesoria – narzędzia, które ułatwiają pracę

W naszym sklepie znajdziesz również smarownice ręczne o wysokiej sile tłoczenia odpowiednie zarówno do samochodów, jak i maszyn przemysłowych, budowlanych i rolniczych. Dzięki sprawdzonym, profesjonalnym narzędziom zyskujesz pewność, że wszystkie elementy eksploatacyjne będą dobrze nasmarowane, co jest kluczowe dla sprawnego funkcjonowania maszyn. Dostępne w sklepie smarownice są bardzo precyzyjne oraz odporne na smary i oleje, co sprawi, że na długo pozostaną sprawne. Oferujemy zarówno narzędzia, które można uzupełniać smarem, jak i takie uzupełniane wkręcanym wkładem lub przy pomocy kartusza. Wybrać można także z przyrządów z prostą rurką lub giętkim wężem. W naszym sklepie dokupić można również osobne wężyki do smarownicy.

Innymi narzędziami, które przydadzą się szczególnie w profesjonalnych warsztatach, są dostępne w naszym sklepie precyzyjne liczniki przepływu oleju, które pozwalają na dokładne zmierzenie ilości płynu. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych firm, dzięki czemu będą one świetnie sprawdzały się w każdych warunkach. Wysoka jakość dostępnych narzędzi zapewni także niezawodność oraz trwałość. Dzięki temu, kupione w naszym sklepie produkty posłużą Ci przez długie lata.