outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do cięcia i piłowania

Narzędzia do cięcia i piłowania to kategoria zawierająca nożyce, nożyczki, noże i ostrza zapasowe i inne.

Wiodącymi producentami oferującymi narzędzia do cięcia są renomowane firmy takie jak: BETA, CROMWELL, GEDORE, MILWAUKEE czy STAHWILLE.

Cięcie, przecinanie, piłowanie powierzchni z różnych materiałów to nieodłączne czynności związane z przemysłem budową i majsterkowaniem. Użycie do tego celu odpowiednich narzędzi gwarantuje szybkie i precyzyjne wykonanie wszystkich czynności – zapoznaj się z szerokim asortymentem narzędzi do cięcia i piłowania i wybierz te spośród nich, których potrzebujesz.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego produktu, skontaktuj się z nami, szeroka baza produktów z pewnością pozwoli nam zaproponować produkt spełniający Państwa oczekiwania.

96.75 -32%
65.88
96.75 -32%
65.88
61.11 -29%
43.21
61.11 -29%
43.21
138.62 -30%
97.56
138.62 -30%
97.56

Narzędzia do piłowania i cięcia - różnice

Istnieje wiele przyrządów przeznaczonych do piłowania i cięcia zarówno metalu, jak i drewna czy też kabli. Mamy tu na myśli choćby piły do drewna, brzeszczoty do metalu, noże z wysuwanymi ostrzami, piły do drewna, noże do kabli czy też nożyce do blachy. Wśród nich znaleźć można zarówno niezbędne narzędzia dla elektryków, stolarzy, monterów, budowlańców, jak i dla majsterkowiczów, zajmujących się pracami wymagającymi ich użycia czysto hobbystycznie. Część z nich przeznaczona jest głównie dla profesjonalistów, inne zaś powinny znaleźć się w każdej domowej skrzynce narzędziowej.

Kiedy jednak mówimy o cięciu, a kiedy o piłowaniu?

Najprościej rzecz ujmując, do cięcia nadaje się prawie wszystko. Wyjątkiem są rzeczy, które – by podzielić lub pozbawić je jakiegoś niepotrzebnego fragmentu – wymagają właśnie przepiłowania. Piłować można zatem np. drewno, metal czy tworzywa sztuczne. Narzędzia przeznaczone do piłowania to m.in. piły do drewna, piły do metalu czy też poręczne brzeszczoty do metalu. Nie piłuje się za to np. elementów szklanych lub ceramicznych (płytek łazienkowych, luster) czy np. kabli. Do ich obróbki służą różnego rodzaju narzędzia do cięcia metali czy też narzędzia do cięcia kabli.

Narzędzia do ciecia metali, piły do drewna i metalu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyjątkowo szeroką ofertę obejmującą wysokiej jakości narzędzia do cięcia kabli, piły do metalu, narzędzia do cięcia blachy, nożyce i nożyczki, noże i ostrza zapasowe, brzeszczoty do metalu, obcinaki do rur, wycinaki rymarskie czy też wykrojniki do dziurkowania. Wszystkie spośród nich pochodzą od wiodących i renomowanych producentów. Nasz asortyment to narzędzia do cięcia i piłowania takich znanych i uznanych marek, jak np. Cromwell, Forum, Beta, Irwin czy Knipex.

Oferowane przez nas narzędzia do piłowania oraz cięcia są niezwykle solidne, niezawodne, łatwe w obsłudze i bezpieczne w użytkowaniu. Niezależnie od tego, czy planujesz nabyć narzędzia do cięcia blachy, piły do drewna czy też narzędzia do cięcia kabli, korzystając z zakupów u nas, zyskujesz pewność, że wybrane przyrządy będą Ci służyć przez lata.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na narzędzia do piłowania i cięcia.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny!