outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze nasadowe fajkowe

Klucz nasadowyjest narzędziem służącym do odkręcania i dokręcania śrub i nakrętek oraz obracania trzpieni, głównie tych dostępnych osiowo. Zbudowany jest z nasadki posiadającej sześciokątny lub dwunastokąty otwór oraz trzpienia z uchwytem w kształcie litery „T”, z przetyczką, lub wygiętego na kształt litery „L” – klucz nasadowy fajkowy.

Klucze fajkowe nasadoweniezstąpione są w trudno dostępnych miejscach, gdzie przy użyciu niedużej siły można z powodzeniem sprostać każdemu zadaniu. Doskonale sprawdzają się przy odkręcaniu kół w samochodzie. Cechuje je prostota, a jednocześnie niebywała funkcjonalność. Dlatego warto mieć je w zasięgu ręki.

Dwustronne klucze fajkowe - sklep z kluczami nasadowymi fajkowymi

Narzędziowy24.eu to m.in. sklep z kluczami nasadowymi fajkowymi. Swoim klientom oferujemy wysokiej jakościdwustronne klucze fajkowe. Posiadają one 12 punktowy profil Dynamic-Drive w odgiętym oczku i 6 punktowy profil Dynamic-Drive w prostym oczku, bądź z dwóch stron identyczny. Są to klucze pokryte chromem, satynowe, bądź też niklowane, dobrze wypolerowane. Doskonale odnajdują się w cięższych warunkach warsztatowych i przy niekorzystnych czynnikach atmosferycznych. To trwałe i solidne narzędzia, reprezentowane przez takie marki jak: BAHCO, czyKING TONY.

Zestawy kluczy nasadowych fajkowych

Naszsklep online w swoim asortymencie posiada zestawy kluczy dwustronnych, dostępnych w określonej ilości w zależności od kompletu. Pakowane są w kartonowe pudełka, w których znajdziemy ich mniejsze i większe rozmiary. Są to o tyle wygodne narzędzia, że mogą być stosowane w oparciu o dodatkowe ich przedłużenie za pomocą rączki, służącej jako poprzeczne pokrętło. Wpłynie to znacząco na komfort pracy i łatwość wykonywanych  czynności.

Zestawy kluczy nasadowych fajkowychoferowane przez nasz sklep online, dzięki szerokiej gamie rozmiarów i długości trzpieni, umożliwiają swobodne dokręcanie i luzowanie trudno dostępnych łączeń. Sprawdzą się przede wszystkim w warsztatach samochodowych, przedsiębiorstwach produkcyjnych czy w przydomowych pracowniach i podczas prac remontowych. Taki klucz nasadowy fajkowy z powodzeniem może pełnić rolę dźwigni o wszechstronnym zastosowaniu. Dlatego nie może go zabraknąć w żadnej skrzynce narzędziowej.

Klucze fajkowe nasadowe – tanie klucze

Narzędziowy24.euoferuje dobrej klasy narzędzia, za które nie zapłacimy dużo. Wysoka jakość naszego asortymentu dostępna jest w korzystnej dla klienta cenie. Klucze pokryte chromem, niklowane i dobrze wypolerowane sprawdzą się w najcięższych warunkach, przy szerokim ich zastosowaniu. Marki takie jak: BAHCO, czyKING TONY są gwarancją trwałości i niezawodności.

 

Inwestując w klucze fajkowe nasadowe, oferowane przez nasz sklep online, inwestujesz w akcesorium, warte swojej ceny. Jeżeli chcesz mieć porządnie wyposażoną skrzynkę narzędziową, w oparciu o dobrej klasy asortyment, koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją dla Ciebie. Jako kluczowy dostawca narzędzi, dokładamy wszelkich starań, aby w jak najlepszym stopniu sprostać oczekiwaniom klientów. Wybrany klucz nasadowy fajkowy, bądź zestawy kluczy dwustronnych mogą okazać się niezbędnym wyposażeniem Twojej pracowni.

Klucze fajkowe nasadowe swoim kształtem przypominają literę "L". Z obu końców mają gniazdo na śruby o tym samym rozmiarze. Klucz fajkowyprzebity, sprawia, że obracać nim można przy pomocy dodatkowej rączki. Klucze fajkowesą proste, uniwersalne i wytrzymałe, a co za tym idzie niezawodne oraz nie wymagają używania dodatkowych akcesoriów.