outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - FANAR

Narzędzia FANAR

Fabryka Narzędzi FANAR Spółka Akcyjna to jeden z wiodących producentów narzędzi skrawających do obróbki metali. Fanar w swojej branży może się pochwalić fachową wiedzą i doświadczeniem, które wsparte zostało najnowszą technologią oraz innowacyjnym parkiem maszynowym pozwalającym zaoferować nowoczesne produkty spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Firma współpracuje z największymi światowymi producentami z branż: samochodowej, lotniczej, medycznej, AGD i innych. Szeroka oferta produktowa wsparta serwisem, doradztwem technicznym oraz nowoczesnymi rozwiązaniami IT zapewniają wysoki poziom satysfakcji klientów. Fanar jest dostawcą szerokiej gamy narzędzi do obróbki skrawaniem, specjalizuje się w narzędziach trzpieniowych do obróbki otworów. Do oferty należy szeroki wachlarz narzędzi do gwintowania, wiercenia, frezowania i toczenia oraz akcesoriów przydatnych w obróbce skrawaniem.

Co warto wiedzieć o producencie narzędzi do obróbki skrawaniem Fanar?
Fabryka Narzędzi Fanar z siedzibą w Ciechanowie to jeden z największych i najbardziej renomowanych zakładów o podobnym profilu działający w Polsce. Firma Fanar jest obecnie absolutnie największym krajowym producentem narzędzi do obróbki skrawaniem zajmującym miejsce w ścisłej czołówce producentów tego typu narzędzi w Europie. Według światowych rankingów Fanar zajmuje pozycję nr 5 na liście największych zakładów produkcyjnych w swojej branży.

 Jak przedstawiają się osiągnięcia firmy Fanar w liczbach?
roczna produkcja narzędzi Fanar – 3 mln sztuk,
oferta produktowa – 20 000 pozycji,
kraje, w których narzędzia Fanar są dostępne – 40,
doświadczenie na rynku – 50 lat.

W ofercie producenta Fanar, oprócz samych narzędzi do gwintowania, znajdziecie również:
doradztwo techniczne,
serwis,
pozakupową obsługę klienta.

A wszystko to możliwe dzięki posiadaniu niezwykle nowoczesnego parku maszynowego o wysokim stopniu automatyzacji, obsługiwanego przez fachowców wysokiej klasy.

Jakiego typu narzędzia ma w swojej ofercie firma Fanar?
Firma Famar to światowej sławy producent narzędzi do obróbki skrawaniem, specjalizujący się w narzędziach trzpieniowych do obróbki otworów. W katalogu producenta znajdują się:
1. Narzędzia do gwintów
gwintowniki maszynowe,
narzędzia do frezowania i toczenia gwintów Carmex
wygniatarki,
gwintowniki ręczne,
narzyki.
2. Narzędzia frezarskie
frezy trzpieniowe VHM
3. Narzędzia wiertarskie
wiertła,
nawiertaki,
pogłębiacze,
frezowniki i rozwiertaki.

Oprócz tego w ofercie firmy Famar dostępne są akcesoria i oprzyrządowania dla wymienionych narzędzi.

Dla kogo przeznaczone są wiertła i gwintowniki Fanar?
Narzędzia Famar znalazły szerokie uznanie w 40 krajach świata. Przez odbiorców cenione są za niezwykłą precyzję wykonania, bardzo dużą trwałość, ale i sporą dostępność oraz wsparcie technologiczne ze strony producenta. Branżami, które szczególnie mocno upodobały sobie wiertła i gwintowniki Famar, są:
motoryzacja,
przemysł lotniczy,
branża urządzeń medycznych,
AGD.

Głównymi odbiorcami produktów marki Famar są producenci działający w wymienionych gałęziach przemysłu, poszukujący rozwiązań zapewniających im spełnianie niezwykle wyśrubowanych standardów precyzji i bezpieczeństwa. Wśród użytkowników narzędzi Famar znaleźć można jednak również odbiorców indywidualnych, prowadzących niewielkie zakłady produkcyjne i warsztaty. Coraz częściej po wiertła i gwintowniki Famar sięgają również amatorzy ceniący sobie jakość, pewność i niezawodność, a także zwracający uwagę na polskie pochodzenie używanych przez siebie narzędzi.