outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wiertła stożkowe

W tej podkategorii znaleźć można wiertła stożkowe, podzielone na dwa typy wierteł: wiertła stopniowe (wiertła choinkowe) lub wiertła bezstopniowe, przeznaczone są do wycinania otworu o określonej na wiertle średnicy.


Wiertło stożkowe różni się od tradycyjnych wierteł między innymi specjalną geometrią. Doskonale sprawdzają się jako wiertła do metali, blach stalowych cienkościennych, tworzyw sztucznych. Niezastąpione przy centrowaniu, wierceniu nowych i rozwiercaniu starych otworów. Wiertła posiadają uchwyt cylindryczny odpowiedni do elektronarzędzi ręcznych jak również do obrabiarek stacjonarnych. Można je zakupić pojedynczo lub w zestawach.

 

Posiadamy towary od wiodących producentów, tj. CROMWELL, BETA. Jeżeli jednak nie znaleźli Państwo wierteł stożkowych w naszej ofercie online, proszę skontaktować się z nami. Pomożemy znaleźć satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Postaw na zestaw precyzyjnych wierteł 

Wśród wierteł do metalu możesz znaleźć m.in. wiertła centrujące czy wiertła do obrabiarek, które pozwalają w pełni precyzyjnie wykonywać nawiercenia o różnej średnicy przy pomocy wiertarki ręcznej lub obrabiarki CNC. Korzystanie z tak specjalistycznych narzędzi nie tylko poprawia komfort pracy, ale również umożliwia dokładne nawiercenie otworu zarówno w metalu, jak i w stali czy tworzywach sztucznych. Tego rodzaju pracę możesz także wykonać przy użyciu wierteł stożkowych, których oznaczone stopnie ułatwiają wykonanie otworu o pożądanej głębokości.

W zestaw precyzyjnych wierteł warto się wyposażyć, jeśli potrzebujesz narzędzi do nawierceń o różnej wielkości i średnicy. W naszym asortymencie znajdziesz komplety wyposażone w 3 wiertła bezstopniowe lub stopniowe. Zestaw wierteł stopniowych ze spiralnym rowkiem sprawdzi się szczególnie do prac wymagających dokładności  i stałego kontrolowania średnicy otworu. Dzięki nim możliwe jest szybkie wiercenie materiału bez zadziorów. Specjalny rowek umożliwia skuteczne odprowadzanie tworzących się wiórów, co pozwala uniknąć zakleszczenia się wiertła lub uszkodzeń materiału. 

Sklep z wiertłami online – sprawdzone narzędzia do specjalistycznego zastosowania 

Wiertła stożkowe, w tym wiertła stopniowe ze spiralnym rowkiem dostępne w zestawie posiadają właściwości centrujące, co pozwala wykonać otwór bez konieczności dodatkowego nawiercania powierzchni. Są to trwałe i odporne na wysoką temperaturę narzędzia, które umożliwiają dokładne nawiercenie otworu lub jego rozwiercenie czy poszerzenie. 

Poszukujesz sprawdzonego wiertła do rozwiercania otworów? Sprawdź ofertę naszego sklepu, aby wybrać produkty renomowanego producenta. Znajdziesz tu tanie wiertła stożkowe dostępne pojedynczo oraz zestawy precyzyjnych wierteł, które ułatwią Ci pracę z metalem, blachą czy stalą. Wśród nich produkty cenionych marek takich jak: Cromwell czy Beta.