outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia pomiarowe

Doskonałe narzędzia pomiarowe przeznaczone zarówno do miernictwa przemysłowego, jak i drobnych pomiarów w domu lub warsztacie. Długość, wysokość, szerokość, głębokość, kąt, czas, temperatura, ciśnienie to tylko kilka z wielkości, które precyzyjnie możesz określić dzięki oferowanym przez nasz sklep rozwiązaniom pomiarowym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak niezwykle istotne dla produkcji są precyzyjne pomiar, dlatego też przygotowaliśmy bardzo rozbudowaną ofertę narzędzi pomiarowych, do których możemy zaliczyć: czujniki cyfrowe, czujniki zegarowe, dalmierze, detektory, granitowe listwy precyzyjne, granitowe liniały proste, granitowe liniały pryzmowe, grubościomierze, kątomierze, kątowniki, kółka pomiarowe, lasery, łaty, miary, mierniki stężenia, mikrometry, mikroskopy, niwelatory, płyty pomiarowo-kontrolne granitowe, płytki wzorcowe ze stali, poziomice, przymiary, sprawdziany, statywy magnetyczne, suwmiarki cyfrowe, suwmiarki standardowe, suwmiarki zegarowe, szczelinomierze, średnicówki oraz termometry.

Czujniki zegarowe to bardzo dokładne i wszechstronne urządzenia pomiarowe do frezarek i drążarek. Przyrząd pozwala na redukcję kosztów dodatkowych, a wypadkową tego jest zwiększona produktywność i dokładność operatora. Kolejnym rodzajem czujników, które można odszukać w naszej ofercie to czujniki cyfrowe. Nowoczesne, innowacyjne o wysokiej dokładności i bezpiecznej obsłudze. Doskonałe czujniki zegarowe marki Haimer służą do bardzo precyzyjnego określania najazdów na krawędzie przedmiotu obrabianego na frezarkach i drążarkach.

 

Mikrometry tradycyjne i mikrometry cyfrowe są bardzo ważnymi dla przemysłu przyrządami pomiarowymi przeznaczonymi do mierzenia wymiarów geometrycznych przedmiotów z materiałów takich jak np. stal, sztywne tworzywa sztuczne. Mikrometr zewnętrzny wyposażony jest w emaliowany kabłąk, wrzeciona docierane z końcówkami z węglika spiekanego. Wykonany zgodnie z BS 870. Mikrometr cyfrowy ułatwia i usprawnia odczyt pomiaru, pozwala także na możliwość ustawiania zera w każdym punkcie. Dla komfortu użytkownika pomiar występuję w systemie metrycznym lub calowym.

 

Szeroka gama suwmiarek obejmuje następujące rodzaje: suwmiarki cyfrowe, suwmiarki standardowe, suwmiarki zegarowe. Suwmiarki cyfrowe obecnie są bardzo precyzyjnymi i wygodnymi w użyciu urządzeniami pomiarowymi, suwmiarki tego typu wykonane są najczęściej z hartowanej stali nierdzewnej. Duży i czytelny wyświetlacz zapewnia pewny odczyt zarówno metryczny jak i calowy. Suwmiarki standardowe dają zazwyczaj możliwość uzyskania czterech rodzajów odczytów - wewnętrzne, zewnętrzne, głębokościowe i stopień. Wykonane ze stali nierdzewnej utwardzonej, wykończone satynowe lub chromowo-satynowe. Suwmiarki zegarowe pozwalają na wiarygodne pomiary i odczyt z tarczy zegarowej. Najpopularniejsze są wykonane ze stali nierdzewnej. Suwmiarki tego typu odznaczają się dokładnością rzędu do 0,01 mm.

 

Szczelinomierz listkowy składa się z ostrz hartowanych i polerowanych oznaczonych określonym rozmiarem i składają się one do polerowanej osłony ze śrubą. Zaprojektowane do precyzyjnych prac. Niezawodne i niezbędne w wielu zakładach gdzie wymagane są dokładne pomiary produkcyjne. Szczelinomierz w rolce to pomocny i poręczny produkt zawarty w zwijanych rolkach. Taśma w rolce umożliwia łatwe odcinanie dowolnych odcinków w zależności od potrzeb. Sposób zwijania minimalizuje przypadkowe uszkodzenia.

# jak działa czujnik zegarowy

269.06 -9%
246.00
269.06 -9%
246.00
127.31 -29%
89.93
127.31 -29%
89.93
31.68 -29%
22.46
31.68 -29%
22.46
22.50 -14%
19.43
22.50 -14%
19.43