outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Podnośniki

Kategoria Podnośniki zawiera podnośniki hydrauliczne tłokowe, podnośniki warsztatowe, do kół, belki podtrzymujące do silników czy podnośniki do skrzyń przekładniowych.

Najwyższej jakości komponenty użyte do produkcji podnośników, gwarantują bezawaryjną i komfortową pracę. Sprawdzą się w pracach warsztatowych i zakładach naprawczych.

W ofercie posiadamy podnośniki i akcesoria renomowanych firm CROMWELL i BETA.

247.72 -30%
174.12
247.72 -30%
174.12

Na drogach można spotkać różnego rodzaju pojazdy. Do tych najpopularniejszych oczywiście należą samochody osobowe, które dziś w zasadzie znajdują się praktycznie w każdym domu. Te bardziej specjalistyczne znajdziemy np. na budowie. Co je łączy? Różnej maści podnośniki i siłowniki, które są niezbędne zarówno przy naprawie poszczególnych pojazdów, jak i przy ich funkcjonowaniu. 

W naszym sklepie znajdziesz między innymi podnośniki samochodowe, w tym:

podnośniki hydrauliczne;

podnośniki słupkowe;

podnośniki trapezowe.

Ponadto oferujemy: 

siłowniki mechaniczne;

siłowniki hydrauliczne;

W dużym uogólnieniu, podnośniki samochodowe to narzędzie, które ułatwia usuwanie mniejszych i większych awarii auta. Urządzenia te często są częścią tzw. pakietu podstawowego oprzyrządowania, który znajduje się praktycznie w każdym samochodzie. Jego zadaniem jest podniesienie pojazdu ponad poziom jezdni, co umożliwia np. wymianę koła. 

Podnośniki hydrauliczne

Do kategorii „podnośnik dla każdego” można zaliczyć podnośniki hydrauliczne. W przypadku tego narzędzia, podnoszenie pojazdów odbywa się z udziałem cieczy, która wypchana powoduje wzniesienie się jednej części podnośnika. 

Tego typu narzędzie jest dość uniwersalne i bardzo pomocne przy niewielkich awariach. Ponadto, jego mały rozmiar idealnie sprawdzi się w trasie. Dlaczego? Bo podnośniki hydrauliczne są bardziej stabilne niż zwykłe lewarki. Ponadto, można je umieścić pod samochodem w kilku miejscach i w zasadzie bez większego wysiłku unieść pojazd do góry. 

Podnośniki słupowe

Kolejnym ciekawym narzędziem jest podnośnik słupowy. Nazwa tego produktu pochodzi od wyglądu jego budowy zewnętrznej, która wygląda jak słup z łapą. Wysuwa się ona podczas pompowania w górę, równocześnie podnosząc samochód.  Jego zaletą jest duży udźwig. 

Podnośniki trapezowe

Pisząc o podnośnikach, nie sposób nie wspomnieć o podnośnikach trapezowych, czyli tzw. lewarkach, które wykorzystują śrubę z gwintem drobnozwojowym. Podnoszenie samochodu przy użyciu tego typu urządzenia odbywa się poprzez dokręcanie lub odkręcanie śruby. Tego typu podnośnik znajdziemy praktycznie w każdym samochodzie osobowym. Jego największą zaletą jest mały rozmiar (po złożeniu), a co za tym idzie, można bez problemu wozić go zawsze ze sobą. Sprawdza się np. w sytuacjach, gdy na trasie „dopadnie” nas awaria i musimy wymienić koło. 

Siłowniki hydrauliczne

Gdy mowa o podnoszeniu ciężkiego sprzętu, nie sposób nie wspomnieć także o siłownikach hydraulicznych. Najprościej rzecz ujmując, tego typu komponenty są generatorami mocy, która napędza do działania konstrukcję pracującą na dużych obciążeniach. Dzięki nim np. ramie koparki może poruszać się precyzyjnie w obie strony. W ciężkich warunkach eksploatacyjnych sprawdzają się także siłowniki mechaniczne. Zastosowanie znajdują między innymi w przemyśle stoczniowym, budownictwie mostowym i inżynieryjnym. 

To wszystko kupisz u nas!

Jeśli szukasz idealnego podnośnika, siłownika lub nożyc od renomowanych producentów i w dodatku w dobrej cenie – kupuj na narzedziowy24.eu!

Zachęcamy do sprawdzenia podnośników przedstawionych poniżej producentów: