outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pokrętła dynamometryczne i akcesoria

Pokrętła dynamometryczne i akcesoria to niezbędne elementy do prawidłowego działania kluczy dynamometrycznych. Wśród towarów oferowanych przez nasz sklep znajdziecie Państwo: pokrętła dynamometryczne, głowice do pokręteł z mechanizmem zapadkowym, głowice do pokręteł z kluczem oczkowym, głowice do pokręteł z kluczem płaskim, głowice z zabierakiem, uchwyty do bitów.

Zestawy pokręteł dynamometrycznych

Pokrętła dynamometryczne marki BETA  to niezawodny sprzęt przeznaczony do prac w motoryzacji, przemyśle i lotnictwie. Wysoka jakość wykonania uchwytu i osłony skali gwarantuje odporność na wszystkie substancje chemiczne.

Głowice z kluczem płaskim

Ważnymi akcesoriami dynamometrycznymi są także wymienne głowice, a wśród nich: głowice 1/2'' z dwukierunkowym mechanizmem zapadkowym do pokręteł z trzpieniem 16mm, zabieraki w rozmiarach: 3/8"; 1/2"; 3/4". Głowice z kluczem oczkowym do pokręteł z trzpieniem 16mm o wymiarach od 8mm do 32mm. Głowice z kluczem oczkowym z zabierakiem prostokątnym 9x12mm w rozmiarze 8-22mm. Głowice z kluczem oczkowym z zabierakiem prostokątnym 14x18mm w rozmiarze 13-41mm. Głowice z kluczem płaskim do 604B/5 i 604B/10, rozmiary: 4-10mm.