outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pilniki płaskie

Pilniki płaskie to narzędzia do precyzyjnych prac związanych z obróbką przedmiotów metalowych, szlifowania miejsc po obróbce na przykład po lutowaniu. Oferowane pilniki zostały wyprodukowane z trwałej stali, dlatego też nie zużywają się zbyt szybko.

Zobacz też inne pilniki dostępne w ofercie.

Pilniki ręczne podstawą wyposażenia warsztatów i zakładów

Dobre pilniki ręczne to nieodzowny element wyposażenia zarówno przydomowego warsztatu, jak i dużej fabryki, warsztatowni, zakładu przemysłowego i innych tego typu miejsc. Narzędzia te znajdą zastosowanie w wielu pracach, które są codziennością w takich dziedzinach jak choćby ślusarstwo, meblarstwo, modelarstwo czy stolarstwo. Oczywiście równie dobrze spiszą się na potrzeby domowe, będąc na wyposażeniu podstawowej skrzynki z narzędziami każdego majsterkowicza. Nasz sklep internetowy posiada ich spory wybór.

Tanie pilniki płaskie do obróbki precyzyjnej

Do czynności wymagających szczególnej dokładności i staranności przydadzą się oferowane przez nas sprawdzone pilniki płaskie do obróbki precyzyjnej. Dzięki temu, że na naszej stronie jest wyjątkowo duży wybór pilników płaskich, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Z jednej strony cechuje je dobra jakość, a z drugiej ich ceny także są wyjątkowo przyjazne dla każdego portfela. Znajdujące się w naszej ofercie pilniki do płaskich powierzchni są idealne zarówno do tępienia załamań i ostrych krawędzi, jak i piłowania płaskich powierzchni czy też gratowania. Pilnik taki przyda się także do ostrzenia dużych narzędzi. Dzięki dużej szybkości obróbki usprawni wiele tego typu czynności.

Pilniki przemysłowe – dla większych zakładów i fabryk 

W większych warsztatach, fabrykach czy też zakładach z pewnością niezbędne okażą się profesjonalne pilniki przemysłowe, które stanowić będą obowiązkowe wyposażenie takich miejsc. Narzędzia, które oferuje nasz sklep z pilnikami wykonane są z wyjątkowo trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. To właśnie dzięki temu pilniki nie zużyją się szybko, pomimo intensywnej, codziennej eksploatacji, na którą są narażone. Kupując prezentowane w naszym sklepie pilniki zyskujesz zatem pewność, że będą ci one służyć przez wiele lat.

Profesjonalne pilniki do metalu

W wielu drobnych, jak i tych bardziej czasochłonnych i skomplikowanych pracach sprawdzą się wysokiej klasy pilniki do żelaza. Oferowane na naszej stronie internetowej sprawdzone i niezawodne pilniki do stali to oczywiście również konieczne wręcz narzędzia znajdujące się na wyposażeniu każdej narzędziowni, fabryki czy zakładu przemysłowego. Są one konieczne do takich prac jak obróbka przedmiotów metalowych czy też szlifowania miejsc po obróbce, m.in. po lutowaniu. Można je zastosować także w produkcji, m.in. przy gratowaniu stali, której celem jest usuwanie ostrych pozostałości metalu i stępienie ostrych krawędzi. Jeśli chodzi o pilniki podwójnie nacinane to są one niezastąpione podczas precyzyjnej obróbki wysokostopowych stali narzędziowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego na pilniki płaskie.

# zastosowanie pilników warsztatowych