outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia ścierne i tnące

Narzędzia ścierne ręczne

Materiały ścierne i tnące  to propozycja profesjonalnych rozwiązanie dla przemysłu z niemal wszystkich branż gdzie są stosowane różnego rodzaju artykuły ścierne. Oferujemy produkty najwyższej jakości, takich liderów rynku jak: 3M, Andre, Armes, Klingspor, Lukas, Norton, Pferd, VSM.

Materiały ścierne  służące do obróbki powierzchni w procesie produkcji, zapewniają dużo wydajniejszą i szybszą pracę. Pozwalają także na uzyskanie wysokiej jakości produktu, przy zachowaniu najwyższych standardów estetycznych. W naszej ofercie nie zabraknie materiałów szlifierskich oraz polerskich w zróżnicowanej gamie gradacji, o różnorodnych właściwościach, nasypie a także przeznaczeniu. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w kompleksowym zaopatrzeniu w materiały ścierne, które całościowo będą w stanie wspomóc proces obróbki materiału od szlifowania wstępnego, aż do polerowania finalnego. Posiadamy produkty zarówno do obróbki ręcznej, jak i maszynowej.

Obecnie trzon naszej oferty stanowią: kostki szlifierskie, lamelki, ściernice trzpieniowe, tarcze tnące. Jednak baza produktów jest dynamicznie i sukcesywnie poszerzana o nowy asortyment.

Kostki szlifierskie z czterostronnym nasypem przeznaczone do precyzyjnej obróbki powierzchni profilowanych i płaskich, mogą być zastosowane do wielokrotnego użytku. Wykorzystywane zarówno do szlifowania na sucho, jak i na mokro.

Ręczne narzędzia tnące

Lamelki dedykowane do ekonomicznego gratowania, obróbki zgrubnej, odrdzewiania, wygładzania oraz do szlifowania. Sprawdzą się doskonale zaczynając od obróbki wykończeniowej, skończywszy na szlifowaniu zgrubnym za pomocą szlifierki kątowej zasilanej elektrycznie lub sprężonym powietrzem.


Ściernice trzpieniowe są głównie przeznaczone do obróbki żeliwa, można je także stosować do obróbki stali stopowej ulepszanej cieplnie oraz stali i staliw odpornych na działanie rdzy, kwasów oraz wysokiej temperatury.

Profesjonalne narzędzia ścierne i tnące do warsztatu

Proponowane przez nas tarcze tnące znajdują zastosowanie przy cięciu  rur metalowych, stali, metalu, żelaza. W celu uzyskania wysokiej jakości wykonania oraz odporności na szybkie zużycie tarcze wzmocniono włóknem szklanym.