outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Ściernice

Ściernice do drewna

Ściernice to narzędzia ścierne, które składają się z ziaren ściernych oraz nośnika materiału ściernego. Ziarna ścierne to najczęściej korund, azotek baru czy diament. Ziarna te nie mają określonego kształtu, lecz ich wielkość ma znaczny wpływ na  uzyskiwanie określonej chropowatości powierzchni. Ściernice ze względu na kształt dzielimy na: trzpieniowe, tarczowe, garnkowe, bądź specjalne.

Ściernice do stali

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo szeroką gamę ściernic listkowych oraz ściernic trzpieniowych, dostarczanych głównie przez znaną i cenioną niemiecką firmę Lukas.

Narzędzia ścierne do drewna i stali – gdzie kupić ściernice?

Ściernice listkowe, trzpieniowe, talerzowe oraz wachlarzowe to niezbędne narzędzia do obróbki drewna, oraz stali. Produkty muszą charakteryzować się precyzją wykonania oraz odpowiednią jakością, aby ich użyteczność pozostała na ciągłym, wysokim poziomie dla każdego użytkownika. Zapytasz więc, gdzie kupić ściernice? Szeroką gamę tego typu narzędzi sygnowanych światową oraz niezwykle cenioną na rynku marką Lukas znajdziesz w Narzędziowy24.eu. Jako sklep ze ściernicami oferujemy Klientom modele spełniające wszystkie ich potrzeby oraz wymagania, które pozwolą im na uzyskanie określonej chropowatości powierzchni w mgnieniu oka.

Rodzaje ściernic w Narzędziowy24.eu

Ściernice, jak sama nazwa wskazuje, składają się z ziaren ściernych w postaci korundu, diamentu czy azotku baru oraz nośnika materiału ściernego. Swoje zastosowanie znajdują zarówno w szlifowaniu, jak i ostrzeniu narzędzi skrawających. W ofercie naszego sklepu znajdziemy ściernice do drewna oraz stali, wśród których wyróżniamy:

Ściernice trzpieniowe – ściernice do szlifierek prostych, do których wykonania najczęściej używane są węglik krzemu, elektrokorund szlachetny czy chromowy. Te urządzenia ścierne przeznaczone są tak do szlifowania, jak ostrzenia oraz powiększania otworów po obróbce skrawaniem. 

Ściernice listkowe – w odróżnieniu od wyżej wymienionych, narzędzia przeznaczone są do szlifierek prostych, jak i wiertarek. Posłużą nam w procesie obróbki elementów profilowanych, wąskich oraz trudno dostępnych miejsc. Co więcej, świetnie sprawdzą się również przy powiększaniu otworów, pozostawiając powierzchnię o znacznie mniejszej chropowatości niż ich trzpieniowe odpowiedniki. 

Ściernice wachlarzowe – stosowane w produkcji form, modeli, zbiorników i aparatury ściernice idealnie nadają się do obróbki stali zwykłych, jak i stali nierdzewnej, aluminium, drewna czy tworzyw sztucznych.

Tanie ściernice, zestawy szlifierskie oraz komplety polerownic, czyli co jeszcze w ofercie

W naszym sklepie, oprócz pojedynczych modeli produktu, dostępne się również mini zestawy szlifierskie w drewnianej skrzyneczce z praktycznym mosiężnym zamknięciem. W komplecie znajduje się 27 typów końcówek o trzpieniu 3 mm, pasta polerska ok. 50 ml, a także kostka szlifierska, tarcze korundowe oraz szlifierskie, papier ścierny czy filce polerskie. Dodatkowo oferujemy zestaw filcowych polerownic marki York. Siedem sztuk produktu dostępne jest w kilku wariantach, dając Klientom możliwość na dopasowanie elementów pod ich indywidualne potrzeby. 

Zarówno komplety, jak i narzędzia ścierne charakteryzują się idącą w parze z jakością ceną. Ceny produktów w sklepie Narzędziowy24.eu zaczynają się już od kilku złotych. Ich użyteczność oraz precyzja, z jaką pozwalają nam wykonywać poszczególne działania, nie odbiegają jednak od podobnych, lecz droższych narzędzi. Jeżeli zatem szukasz ściernic talerzowych, wachlarzowych, listkowych czy trzpieniowych, które pomogą Ci w codziennej pracy, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.